3 טיפים לשיפור אירוע חברה

אירוע חברה

תאמינו או לא, אירועי חברה יכולים להיות לא רק אפקטיביים מבחינה עסקית, אלא גם מרגשים, מעוצבים ופשוט כיפיים. בין אם אתם עומדים לקיים כנס חברה, אירוע עסקי או אירוע חברה קטנה, השורות הבאות עבורכם. הנה כמה טיפים לשדרוג אירוע חברה.

עומדים לקיים אירוע עסקי? מעולה, אנחנו רוצים לדבר אתכם קודם כל על העיצוב של האירוע. אם התקציב אינו מאפשר לכם לעצב את האירוע בצורה מקצועית, אתם תמיד יכולים להסתמך על העיצוב של מקום חיצוני כלשהוא, כמו למשל מסעדה. מסעדות בד"כ יתאימו לאירועי חברה קטנים עד בינוניים, והם אופציה מצוינת עבור אירועים עסקיים שאינם מצריכים התכנסות עסקית המלווה בכל מיני אטרקציות. ובכל זאת, בואו נדבר על מתנות שהן אטרקציות בכל אירוע חברה, קטן עד ענק.

מתנות לאירועי חברה ואירועים עסקיים

אם אתם מחפשים אחר מתנות ממותגות לאירועי חברה, אתם פועלים נכון בכמה מישורים. קודם כל, במישור האישי אתם מעניקים מתנה ממותגת שתחמם את הלב של העובדים. שנית, במישור המקצועי אתם מטפחים את העובדים שלכם. כך או כך, זה WIN WIN.

מתנות עסקיות עשויות להתחלק לקטגוריות שונות, כאשר דווקא מהקטגוריה העסקית – נמליץ לכם להימנע. במילים אחרות, אם אתם מחליטים להעניק מתנות לעובדים באירוע חברה, נסו שלא להעניק משהו כמו ציוד משרדי. אפשר למתג למשל סירים, כלי בישול ומטבח, אוהלים, מטריות ועוד.

עיצוב האירוע תורם לחוויה של המשתתפים בו

אם אתם בכל זאת החלטתם לעצב את האירוע העסקי, מעולה. אנו נמליץ לכם להסתייע בחברות הפקה מקצועיות שיכולות לתת TWIST עיצובי אמיתי. אגב, חברות הפקה גם יכולות לטפל בנושא של הענקת מתנות ממותגות למשתתפים באירוע. הן יבחרו את המתנות בהוראתכם, ימתגו אותן ויחלקו בין המשתתפים בכנס.

אפשרי ללכת על עיצוב אירוע חברה סטנדרטי המלווה בקישוטים שונים, ואפשר ללכת על עיצוב קונספט כלשהוא. בדרך כלל, חברות ההפקה מייעדות את הקונספט של העיצוב בהתאם לרוח העסקית של החברה או הארגון.

אירוע חברה הכולל את משפחות העובדים

אין משהו יותר משדרג מאשר משפחה, בכללי בחיים ובאירועים עסקיים בפרט. אירועי חברה הכוללים את משפחות העובדים הם אירועים שמחים יותר, אישיים יותר ומחממים לבבות. תוכלו גם להעניק מתנות ממותגות למשפחות העובדים, מה שישמח כנראה את כולם. יש לקחת בחשבון, ארגון של אירוע חברה הכולל משפחות, בדרך כלל יצריך תקציב גבוה יותר.

אם מדובר באירוע גדול מאוד, יהיה חשוב גם לתכנן אטרקציות מסוגים שונים. בעוד שאפשר ללכת על אטרקציות אוכל כמו מכונות מזון (פופקורן, נקניקיות ועוד), אפשרי גם להזמין אמני במה כמו סטנדאפיסטים, אמני חושים, אמנים מוסיקליים וכו'. ואם כבר אתם הולכים על אטרקציות לאירועי חברה, נסו לברר מה העובדים יעדיפו.

צרו קשר