אטרקציות אקסטרים

טיולי RZR

גלישת סאפ

טיסה בכדור פורח

שייט תענוגות

טיולי ג׳יפים

טיסה בבקאי

טיולי סנפלינג

גלישת חול

שיט אתגרי ומגבש בקיאקים

גיבוש קבוצה דרך פעילות אתגרית מעצימה

פעילויות אקסטרים לקבוצות, חברות וארגונים

לא עוד טיול ולא שוב הרצאה או סדנה. מה שהעובדים הכי אוהבים ומעריכים כיום זה אטרקציות אקסטרים, אותן פעילויות שהם לא מבצעים בכלל וגם פחות מתאימות לבילוי משפחתי! קבוצות עובדים שנהנות תוך שיתוף פעולה, עבודת צוות ומטרה לנצח ולהצליח הן מה שהעובדים הכי נהנים ממנו כיום ולנו הניסיון להתאים לכם פעילות כזאת שהעובדים שלכם יעריכו ויחזרו ממנו עם חיוך גדול על הפנים אך יותר חשוב מכך – מגובשים וחברים!

פעילויות אקסטרים לעובדים או פעילויות אקסטרים לחברות הן האופציה האולטימבית לגבש את העובדים דרך פעילויות וחוויות בלתי נשכחות, פעילויות עם אדרנלין גבוה יוצרות אצל המשתתפים סף ריגוש שנחרט בזיכרון ומייחד את החוויה שהם עוברים ובכך זוכרים זאת לעד. ישנן מגוון רחב של פעילויות אתגריות המציעות חוויות שונות, באוויר בים וביבשה, פעילויות מוטוריות, פעילויות לקבוצות או פעילויות המחזקות את היחיד אך הכלל הראשון והחשוב מכל הוא כלל הבטיחות!!!

חברות רבות וסוכנים רבים מציעים סוגים שונים של פעילויות אקסטרים בכל הארץ אך ברוב המקרים הם לא תמיד מכירים את נותן השירות באופן אישי, מה רמת הבטיחות עליה הוא מקפיד, האם יש ברשותו את כל הרשיונות, האם הם בתוקף והם בכלל יש לו את הביטוחים הנדרשים לביצוע הפעילות.

חברת פאנתום הוקמה על טהרת ספורט אתגרי והזיקה וההתמקצעות בסוגים רבים של ספורט אקסטרים ועם השנים למדנו אודות הפעילויות השונות וההתחדשות בתחום האקסטרים ותמיד לומדים לבצע זאת בדגש ראשון על בטיחות! ואם הבטיחות מובטחת ההנאה היא בלתי נמנעת!!!

אנו עובדים עם ספקים רבים בתחום ויודעים לבחור אותם בקפידה, לבדוק אם עומדים בכל התנאים והדרישות ובנוסף אנו מבוטחים בנפרד ומכילים בפוליסה שלנו את כל הנושאים באם אנו מתעסקים על מנת להבטיח בטחון מלא. הצוות הקבוע של פאנתום בעל ידע נרחב בתחום ותמיד מלווה את כל לקוחותינו באהבה באירועים השונים, אנו מדריכים את נותני השירות הנוספים כיצד להתנהל בפעילויות והן מבחינה בטיחותית ויחד עם זאת שמים דגש על מתן שירות מקצועי, חיבור עם קהל המשתתפים, מענה לכל דרישה והכל תמיד בחיוך וברוחב לב.

נסו אותנו ונשמח לשתף, להמליץ, לרגש ולהכין אתכם לקראת חוויית האקסטרים הבאה שלכם !

צרו קשר