הפעלות לפורים

אנו שמחים להציג בפניכם את נשף הפורים הייחודי אותו אנו נערוך בשטח בית הספר. אנו נגיע אליכם לבית הספר ונערוך בחצר בית הספר נשף פורים מיוחד בסוגו, בו יחוו התלמידים את חג הפורים בצורה מאתגרת וייחודית אותה יזכרו עוד זמן רב.

נקים בחצר בית הספר \ אולם הספורט הפנינג ענק הכולל עמדות גזיבו בהם תתבצע קליעה למטרה בעזרת נשפנים אינדייאנים, ירי אל עבר מטרות עם רובי פיינטבול.. כמו כן ביריד יהיו תחנות נוספות ומיוחדות כמו עמדת בלוני סבון, עמדת מתנפחים גדולה ומרשימה במיוחד ועוד!

גם את עולם האתגר אנו מביאים אל הפנינג זה, ונעמיד לרשות החוגגים מספר תחנות אקסטרים מרשימות ביותר- אומגה, נדנדת סווינג, גשר חבלים ואף קיר טיפוס. עמדות צמר גפן מתוק ופופקורן ידאגו שהחוגגים לא יישארו רעבים…. בכדי שלא תשכחו כמה כיף היה בהפנינג סוף שנה, צלם מגנטים עם אביזרים יצלם תמונות למזכרת מאירוע בלתי נשכח ויעניק את המגנטים לחוגגים.

התלמידים יגיעו אל רחבת בית הספר או אל מקום אשר ייקבע מראש, אשר שם יקבל את פניהם DJ אשר יכניס את התלמידים אל אווירה פורימית ייחודית ושוברת שיגרה, שם ייהנו משלל משימות ותחנות מהנות במיוחד, אשר יעניקו לחוגגים חוויה בלתי נשכחת של חג הפורים. עמדות אתגריות לצד עמדות המעניקות הנאה מרובה , תחרות תחפושות מוזיקה טובה ועוד.

במהלך היום המשתתפים יעברו בין התחנות השונות ברוטציה וצלם מגנטים ילווה אותם בכל הפעילויות וידפיס עבורם תמונות מיוחדות ברוח החג, המשתתפים יוכלו לעבור בין התחנות השונות ללא הגבלה.

עמדת בועות סבון

חוויה כיפית ומשחררת, בה כולם פעילים, נהנים ולומדים דברים מפתיעים ויפים על בועות הסבון. הפעילות מתחילה בקבלת פנים בועתית עם מוסיקה נעימה בה יפריחו המשתתפים בועות לכניסה לאווירה.

כשכולם יגיעו, ישנה אפשרות לצפות במופע בועות כיפי ומעניין של איש הבועות, במהלכו הילדים ילמדו את העקרונות החשובים שיעזרו להם להצליח בהפרחת בועות ואז נעבור לחוויה הפעילה בה כולם מקבלים כלי הפרחה מיוחדים של בעבוע ומפריחים בועות סבון ענקיות.

פעילות לפורים

נדנדת סווינג

מתקן המאפשר להיות תלוי חופשי באוויר. כל משתתף מאובטח ברתמה וחבלים בגובה של 5 מטרים על חברי הקבוצה להעלות את המשתתף לנקודת השיא, ואז להתנדנד בגובה רב היוצר חוויה מדהימה ומרגשת. משימה זו דורשת תעוזה המשלבת הנאה מרובה במיוחד.

גשר חבלים

המשתתפים יתבקשו להפגין אומץ ושיתוף פעולה תוך ניסיון של כמה שיותר משתתפים ללכת על גשר חבלים הנמצא בגובה 2 מטרים. המשימה משלבת סבלנות, יצירתיות, כוח רצון והצלחתה תלויה בכל אחד ואחד מהמשתתפים.
יום גיבוש בצפון

סולם חבלים

כל משתתף שיגיע לתחנה זו יתבקש לבצע טיפוס על סולם חבלים התלוי באוויר כשהוא קשור ומאובטח, הסולם יהיה עד גובה של 10 מטרים והירידה ממנו תתבצע באמצעות סנפלינג, הטיפוס על סולם תלוי מהווה אתגר פיזי ומנטאלי והטיפוס עליו וההצלחה מהווה תחושת מסוגלות וביטחון עצמי.

עמדות מתנפחים

לרשותכם אפשרות לבחור ממגוון רב של עמדות מתנפחים מיוחדות במיוחד כמו השור הזועם, כדורגל אנושי, השורד האחרון, קיר טיפוס, כדורגל מתנפח ועוד. תחנות אלו יוצרות הנאה גדולה במיוחד ומעצימות את תחושת המסוגלות בקרב המשתתפים.
פעילות לפורים - עמדות מתנפחים

עמדת קרקס

המשתתפים יגעו לתחנה בה כל משתתף יוכל להתנסות באחד מאומנויות הקרקס, כגון: הליכה על קביים, כדורי ג'אגלינג, צלחות סיניות, פוייזים, חישוקי הולה- הופ, הליכה על חבל ועוד….

עמדות נוספות שיוצבו במהלך היום בשטח היריד:

  • עמדת צילום מגנטים
  • עמדת איפור צבעונית
  • עמדת DJ והגברה שידאג לחימום האווירה
  • עמדת צמר גפן מתוק
  • עמדת חלוקת פופקורן
  • הפעלות לפורים

    צרו קשר