פעילויות גיבוש

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מחליטות לצאת עם העובדים פעם ואפילו פעמיים בשנה לפעילות גיבוש לכלל העובדים, בכך שיוצאים ממסגרת העבודה ומהאיזור המוכר ומשיקיעם באיחוד וגיבוש העובדים במטרה ליצור סביבת עבודה נעימה והיכרות מעמיקה יותר בין עובדי החברה/ארגון.

דבר זה מעצים את תחושת השייכות של העובדים ומעודד אותם ללויאליות ונאמנות ביחסם כלפי מקום עבודתם ובכך מאדיר את המסירות של העובדים ואף משליך על רווחיות החברה וצמיחתה.

בחברת "פאנתום" צוות מקצועי ומנוסה אשר יודע להתאים, ליצור ולהפיק ימי גיבוש לעובדים וסדנאות העשרה המטמיעות ערך מוסף בהשגת מטרת הארגון. לחברות וארגונים שונים צרכים ומטרות שונות אנו נרכיב ונבנה ימים מיוחדים וחווייתיים התואמים את צרכי החברה / ארגון תוך יצירת ערך חזק ומשמעותי שייקחו איתם העובדים לאורך זמן ולחיי היום יום בעבודתם.

תחילה נכיר את ערכי החברה / ארגון ואת אופי המשתתפים ולפי מסגרת התקציב נוציא את המיטב ונייצר חוויה מעמיקה ומהנה שתשנה את פני החברה / ארגון ביום שלמחרת.

פעילויות גיבוש בהתאמה אישית

אנו בחברת פאנתום מציעים כל פעילות שרק תרצה, כל פעילות שחלמת עליה וגם פעילויות שלא עלו בדעתך. אם זה אפשרי – נבצע זאת. במשך השנים צברנו ניסיון בהפקת אירועים והתאמת פעילויות מגבשות, ימי כיף והפקות קונספט בתחומים רבים.

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

פעילויות אקסטרים, פעילויות גיבוש, נופשים לחברות, נופשים בחו"ל, פעילויות מפנקות לעובדים, ערבי גיבוש, פעילויות ליום גשום, אירועים למשפחות העובדים, כנסים בטבע, ימי כיף בחוף הים, פעילויות קונספט, הפקות בטבע בנקודות מיוחדות שאף אחד לא מכיר, מסעות גמלים במדבר, אירועים על יאכטות, מסעות ג'יפים ביער, טיולי סוסים בני כמה ימים בהרים, מסעות טרקטורונים בגולן, לינה בשטח לחברות – גלאמפינג Glamping, פעילויות תרומה לקהילה בחסות חברות וארגונים, הפקות אירועים שנתיים לחברות, ימי גיבוש לעובדים והוריהם, מסיבות פורים לעובדים, אירועי הרמת כוסית, אירועים באוויר ועוד ועוד…

כשרוצים לבצע פעילות מסויימת תחילה יש להגדיר את אופי המשתתפים, טווח הגילאים ולהבין את המאורע שלכבודו מקיימים את האירוע. זיהוי צרכי הלקוח הם המפתח לאירוע מוצלח. לאחר שמגדירים את אופי הפעילות והמועד (תלות תקופה, חגים, מזג אוויר) ניתן לגשת לשלב הרעיונות, אנו בפאנתום נציע רעיונות לימי גיבוש, ימי כיף, רעיונות לאירועים לעובדים ע"פ בקשתכם ויחד נשחק פינג פונג עד שנכריז על הגונג !!!  נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הלבטים, קבלת ההחלטות, שימת דגש על המיוחדים מבניכם תוך התאמת הצרכים עבורם, הרגעת החששות והלחצים ומענה לכל השאלות הקטנות והמוזרות שבהן.

קיימים אין סוף סוגי אירועים ואין סוף אופציות, אך מה שהופך כל אירוע למושלם זה האנשים והחיבור איתם, צוות פאנתום הינו צוות מסור, אחראי, סימפטי ואוהב אדם, כל אנשי הצוות שלנו נבחרים בקפידה ומונחים לתת את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח ולמלא את בקשותיו ואף את המופרכות שבהם.

אנו נכוון את הלקוח לחלום בגדול ויחד עם התאמת התקציב ליצור את האירוע הטוב ביותר עבור הלקוח ועבור המשתתפים כמובן. מוזמנים להתחיל לקבל רעיונות, ואל תהססו להרים צלצול או לשלוח מייל לכל מידע נוסף.   

סוגי פעילויות גיבוש לעובדים

פעילויות גיבוש ייחודיים מבית פאנתום

אנו עובדים עם ארסנל רחב ומגוון של ספקים איכותיים ומוכרים בשוק ובשיתוף פעולה אנו דואגים ליצירת החוויה מא' ועד ת', החל משלב העלאת הרעיון וגיבושו ועד לתיאומים, בדיקה מקפידה של איכות נותני השירות, כל נושאי הביטוחים והחשוב מכל חזרתם הביתה בשלום של המשתתפים, הספקים וצוות המדריכים שלנו.

צרו קשר