ערב גיבוש

מתכננים ערב מיוחד שיסייע לעובדים לשבור את השגרה העמוסה במהלך השבוע? תנו לנו להיות חלק בלתי נפרד מערב הגיבוש הבא שלכם בחברה.

ערב גיבוש לעובדים​ וחברות

אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות המתאימות לערב גיבוש לעובדים. אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות יצירתיים בדיוק כפי שאתם מצפים מהעובדים שלכם ויחד נחשוב על הפעילות המתאימה לאופי החברה, ניתן לשלב חידונים מרתקים על העובדים, פעילויות מיוחדות, הופעות, אירועי ערב ססגוניים, מסיבת עובדים, אירועי קונספט מיוחדים הכוללים סעודת גורמה או פיקניק לילי בשטח ועוד.

כל הפעילויות מתוכננות על ידינו עד לפרט האחרון. אנו יודעים כי כאשר העובדים שלכם מגיעים לפעילות הגיבוש, הם מצפים לערב שהקדשתם עבורו מחשבה מעמיקה. תנו לנו לעשות זאת עבורכם. נוכל למצוא את המקום הנכון לפעילות (אם תרצו לבצעה מחוץ למשרדי החברה), נברר עבורכם את העלויות להפקת האירוע ונדאג שכל אחד מהעובדים ירגיש חלק בלתי נפרד מממנו.

פעילות לערב גיבוש

תכנון אירוע חברה דורש אחריות רבה ואנו שמחים לקחת אותה על עצמינו. מדי שנה אנו מסייעים לארגונים וחברות רבות כמו: ישראכרט, חברות הייטק מהשורה המובילה, משטרת ישראל, נייקי, משרדי עו"ד, בנקים, בתי חולים וחברות רבות נוספות לתכנן פעילות שונה ומיוחדת. אנו מסייעים גם להפיק את האירוע עצמו, לתכנן את דרכי ההגעה לאירוע ולהתאים את כל אחת מהפעילויות באותו ערב לקהל היעד שלכם.

במידה ותרצו לשלב בערב הגיבוש לעובדים גם את בני המשפחה והילדים, נוכל להתאים פעילויות מיוחדות המתאימות לכל המשפחה. נבחר ביחד עמכם את האזור הגיאוגרפי הקרוב לכולם או שנתכנן הסעה מאורגנת ונדאג כי את החוויות הנפלאות שהעובדים שלכם יצברו לאורך הערב הם ינצרו עמם לתמיד. מתלבטים איזו פעילות תתאים לכולם? מארגני הפעילויות שלנו ישמחו להציע לכם מספר חלופות ולבחור ביחד אתכם.

ערב גיבוש בהתאמה אישית

אנו יודעים שלכל חברה יש את ה-DNA הארגוני שלה, את ההעדפות האישיות של העובדים ואת הסגנון שבו אתם אוהבים לבלות את שעות הפנאי. לכן, אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות על מנת שתוכלו לארגן את הערב בסטייל המתאים לכם. אתם יכולים להפוך את הערב ליום מרתק של הרצאות, לפעילות מגוונת של משחקים בחדרים סגורים או תחת כיפת השמיים או לצאת לשטח לאטרקציות אקסטרים מרתקות. השמיים הם הגבול.

מדוע כל כך חשוב לדאוג לערבי גיבוש לעובדים?

בתאוריות ההנעה במסגרת לימודי מנהל עסקים וכוח אדם ידוע כבר עשרות שנים כי צוות מגובש הוא מרוצה ופעיל יותר. עובדים שמרגישים חלק בלתי נפרד מההווי של הארגון נוטים להשאר בו לאורך שנים רבות ולפתח מחויבות לא רק למקום העבודה אלא גם לחזון שלכם. הם פועלים ביעילות רבה יותר והתוצר שלהם, אין זה משנה אם מדובר בתוכנת מחשב או במוצרים במפעל, יהיה גבוה יותר. לכן, כאשר אתם מפנקים את העובדים בימי גיבוש מתוכננים היטב, תוכלו לדעת כי את ההשקעה תקבלו מהר מאד חזרה בדמות עובדים מרוצים שרוצים להעניק לכם בחזרה בכל שעה בה הם עובדים בארגון.

ערב גיבוש
ערב קריוקי
ערב בירות

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, חברות תרופות, משרדי עורכי דין, סטארטאפים, חברות תעשייה, עיריות, עובדי מפעלים ועוד...

צרו קשר