פעילויות פנים לימי כיף וגיבוש

סדנאות שף

אמן חושים לאירועים

סטנד אפ לאירועים

כדורסל נכים

מתחם פינוקים

ערב קזינו

חדרי בריחה

ערב קריוקי

סדנת יוגה

אליפות בדקה

פעילות סיימון

פעילויות פנים לחברות וארגונים

פעילויות פנים או פעילויות במקומות סגורים הם המקום שלנו להיות יצירתיים על מנת לספק חוויה מגבשת וייחודית ללקוחותינו. אם זה בגלל מזג אוויר, סוג הקהל או אופי האירוע, פעילויות ואירועים רבים מתבצעים תחת קורת גג ועל מנת לענות על כל הדרישות יש לחשוב תחילה על מקום שתואם את אופי האירוע, שיתאים למסגרת התקציב ושנוכל לספק בו תוכן איכותי שיעביר למשתתפים את הזמן תוך חוויה מספקת ומתן מענה על בקשתם ואף מעבר.

יום גיבוש ביום גשום, פעילות ליום גשום, מסיבת פורים לעובדים, ערב גיבוש לחברה, מופעים פרטיים לחברות, בחירת מקום לאירוע, מסיבת עובדים, ארוחת ערב פרטית, כנס לעובדים, קייטנה לילדי העובדים, אירוע במשרדי החברה, אירוע חשיפה, יום כיף לעובדים במשרד, אירועי השקה לחברות, הפנינג במקום סגור, סדנאות שף, אירועים במלון, אירועי חברה באולמות אירועים, מסיבות עובדים שנתיות וכל אירוע שיעלה על הדעת, אנו בפאנתום נשמח לעמוד לרשותכם החל בהצעת מקומות מיוחדים שיתאימו את אופי האירוע תוך התאמת מסגרת התקציב, ליווי לאורך כל הדרך ועד לסיום האירוע.

לפעמים נראה שלארגן אירוע לחברה זה דבר פשוט וקל, כמה טלפונים וזהו, אך לא כך הדבר, פתאום מגלים שזה דורש זמן. קודם כל לחשוב על רעיון מספיק טוב, אח"כ טלפונים, קבלת הצעות, בקשות מיוחדות ואם רוצים להיות מקצועיים צריך גם לסוע לראות את המקום, פתאום מגלים שזה לא פשוט. גם אירוע קטן דורש נסיון ולכן שווה לפנות לחברה עם נסיון שתוריד מכם את כל כאב הראש, תחשוב בשבילכם על אירוע מנצח, תתאים אותו לעובדים שלכם ולבקשותיכם המיוחדות, תכיר לכם מקומות שלא הייתם מגלים לעולם, תפתיע אתכם בדברים שלא חשבתם עליהם ותדאג לכל הפרטים הקטנים. הנסיון שלנו מאפשר לנו להיות טובים יותר מפעם לפעם ולכם להיות רגועים בתכנון אירוע חברה שהעובדים לא יישכחו לעולם.

 חושבים על אירוע עובדים במקום סגור? מומזנים להתחיל לקבל רעיונות, ואל תהססו להרים צלצול או לשלוח מייל לכל מידע נוסף.  

צרו קשר