מי אנחנו

אנו מתמחים בהפקות שטח, יצירת תכנים חווייתיים, בניית ימי גיבוש מא' ועד ת', הקמת אירועי אקסטרים ואתגר, הפקת טיולים ונופשים בארץ ובחו"ל, פעילויות חינוכיות ופתרונות ייחודיים להפעלות קהל.

אנו שמים לעצמנו דגש לבצע את הפעילויות השונות תוך הטמעת ערכים ומסרים ובכך להפוך את החוויה המהנה לכלי דרכו נוכל ללמוד על עצמנו, ללמוד על הסביבה שלנו ועל הארגון או המוסד אליו אנו משתייכים. לקראת כל אירוע או פעילות, אנו נבין מהי המטרה העיקרית ונפרוש בפני הלקוח שלל אפשרויות בעזרתם נשיג את המטרה תוך השארת חותם משמעותי וחיוני בחוויית המשתתפים.

צוות הליבה של פאנתום:

לחברת פאנתום קבוצה מיומנת ומנוסה בתחומים רבים כך שכל אחד עובר הכשרה ממוקדת בתחומו על ידי ראשי הצוותים והמנהלים ומתנסה בפעילויות שונות ומגוונות תוך הגדלת הידע והניסיון. המדריכים מגיעים אלינו עם ניסיון בהדרכה ואנו מכשירים אותם לעבודה מקצועית ובטוחה בהתאם לאירוע הנבחר. צוות ההפקה הינו מקצועי בתחום ובעל ניסיון רב במימוש רעיונות והוצאתם לפועל עם שימת דגש על כל פרט. גם צוות המשרד ושירות הלקוחות מכיר טוב את השטח ויודע לתת מענה ופתרון יצירתי לכל תרחיש בחיוך ובסבלנות.

אנו מקפידים היטב על בחירת אנשי הצוות ודואגים שילוו את הלקוח ואת המשתתפים מתחילת האירוע או הפעילות ועד הסוף תוך יצירת קשר אישי עם המשתתפיםהחיבור בין המדריך לקבוצה הוא החשוב מכל והוא זה שיהפוך את הפעילויות למשמעותיות ומהנות.

גפן ארי
מנהלת אדמיניסטרטיבית

דניאל הראל

שיווק/מפיקה אירועים מיוחדים

לני שמע

מנהלת תיירות נכנסת
רנן ויסברג
מנהל מחלקת נוער

ז׳אנה זלצמן

קבוצות VIP

מורי עזריאל

עיצוב אירועים

נופר מאור

ניהול לקוחות
ענבר חממי
יועצת קבוצות פרטיות
דוד מורנו
מדריך קבוצות

בנימין גלינסקי

מדריך ODT
אור אגאי
לוגיסטיקה
קארין סלע
שימור לקוחות

עמיחי עוז

מפיק פעילויות אקסטרים

דורון עוז

הנה״ש - בעלים

בן כרמל

מנכ״ל - בעלים

אנו מבצעים פעילויות בבתי ספר, מוסדות חינוכיים, מסגרות בלתי פורמליות, תנועות נוער, מתנ"סים, עמותות, מועצות אזוריות, עיריות ועוד…

ימי גיבוש לעובדים, ימי קונספט ייחודיים, הפקת אירועי חברה, תרומה לקהילה, נופשים בארץ ובחו”ל, פיתוח צוות, סדנאות מנהלים ועוד…

תוכן חווייתי, טיולים ופעילויות מקוריות תוך הטמעת אהבת הארץ בחוויה שונה וייחודית. בין הקהלים שלנו משפחות מחו"ל, קבוצות מאורגנות, משלחות עסקיות, חברות, ארגונים, קבוצות של תורמים ומוסדות חינוכיים.

בין אם האירוע ביער, בחוף הים, במדבר, על מנוף באוויר, על יאכטה בים הפתוח, באולם כנסים, או בחצר האחורית של הבית. אנו נפיק את האירוע מא' ועד ת' בחיוך, בסבלנות ובמקצועיות עם דגש על כל הפרטים.

בטיחות

חברת פאנתום שמה דגש חד וברור על בטיחות הפעילויות, המשתתפים, העובדים והספקים. אנו דואגים לכך שכל ספק ו/או מדריך העובד איתנו בשיתוף פעולה יאשר בכתב וישלח צילום של תעודת ההכשרה ו/או הרישיון כך שנעשה את המיטב לביצוע פעילות בטוחה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר והחשוב מכל, חזרתם הביתה בשלום של כל המשתתפים, צוות ההדרכה והספקים.

חברת הביטוח שלנו היא מהמובילות בארץ בתחום האתגר והפנאי ובנוסף לפני כל פעילות תתבצע בדיקה מקיפה מול חברת הביטוח בהתאם לפעילות הרלוונטית ובתוספת האישורים הנלווים. אנו מבטחים מראש פעילויות ואירועים מיוחדים לפי דרישה ולפי מהות הפעילות ודואגים לתיאום מול כל הגורמים הרלוונטיים לביצוע פעילות איכותית ובטוחה.

ימי גיבוש, נופשים פעילים ופעילויות אתגר עושים עם חברת פאנתום.

*הטיפ שלנו: תחלום בגדול אבל תתחיל בקטן – דע שלכל דבר יש את הזמן שלו. האירועים הטובים והמרגשים ביותר הם אלו שהושקעו בהם הכי הרבה זמן, מחשבה ותשומת לב. אם אין הרבה זמן תתחיל במשהו קטן ולאט לאט תגדל.

נסיון

לחברת פאנתום צוות איכותי, מסור ובעל ניסיון רב בביצוע פעילויות אתגריות, הדרכה חווייתית, הפקת אירועים על פי דרישה, ידע ביצירת קונספט לאירועים, יצירת תכנים חווייתיים המתקשרים לנושא המבוקש, ארגון לוגיסטי, ניהול לוחות זמנים, ניהול ספקים ומתן מענה מהיר ויצירתי ללקוח.
במשך השנים לקחנו חלק בפעילויות ואירועים שונים בסוגם, עם קהלי משתתפים מגוונים ובטוואי שטח שונה בכל פעם, לאחר כל פעילות או אירוע חזרנו למשרד והעלינו על הכתב את כל הלקחים, ההתרחשויות והרעיונות שעלו במהלך היום וקטלגנו כל אירוע לסוגו.
כיום אנו יודעים בדיוק מה מתאים בכל אירוע, איזה תוכן יהפוך את האירוע למוצלח יותר, מה הקהל אוהב, עם אילו ספקים לעבוד ואיך לרכז את כל זה למסגרת התקציב של הלקוח תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת למשתתפים באירוע.
ההתנסות והרצון ללמוד ולהעז הביאו עמם הרבה תובנות ומסקנות ובנו עבורנו תשתית אחידה, מדוייקת ומנוהלת היטב על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בהפקת האירוע או הפעילות ולבסוף לספק חוויות חיוביות למשתתפים וללקוחות

*הטיפ שלנו: לא להגיד לא – כל עוד נדע לחקור ולהבין לעומק את מטרת האירוע, אופי המשתתפים והתוכן המתאים, כך נדע איך ליצור אירוע שונה מיוחד ובעל משמעות רבה למשתתפים. כל זאת כמובן תוך שימוש באנשי המקצוע הטובים בתחום והידע כיצד לנהל אותם לפי חזון האירוע.

ותק

חברת פאנתום הוקמה בשנת 2014 על ידי בן כרמל ודורון עוז, חברי ילדות אשר עובדים יחד כבר מגיל 16 בתחום ההפקות והאירועים. לאחר שירותם הצבאי כל אחד צבר ניסיון במקומות שונים. בן התעסק בתחום ההדרכות והתוכן החוויתי, בהובלת תהליכים חינוכיים ובהטמעת ערכים דרך פעילות אתגרית, הוא צבר ניסיון במשך 5 שנים והוביל קבוצות של נוער, חברות, ארגונים ואנשי חינוך בטיולים, פעילויות תוכן ומסעות בארץ ובחו"ל. לאחר מכן נסע להשתלמות בארה"ב ובשבדיה וצבר ניסיון במשך שנה וחצי בתחום החינוך הבלתי פורמלי תוך ביצוע פעילויות אתגריות ופעילויות שטח בטבע. עם חזרתו עבד כפרילנס במשך 4 שנים בתחום ההפקות ונתן שירותי הפקה, לוגיסטיקה ותוכן לחברות ההפקה מהמובילות בישראל.
דורון עם שחרורו מהצבא התעסק בהפקות שטח, הפקות פסטיבלים והופעות במשך 7 שנים תוך ניהול תיקי הפקה גדולים וניהול עובדים וספקים באופן ישיר, באירועים של למעלה מ-10,000 איש. לאחר מכן שינה כיוון והפך שותף בחברה המתמחה בעבודות גובה ומנופים תוך ניהול אתרי העבודה, ניהול העובדים וניהול של הכספים בחברה.
במשך השנים חברו השניים לא פעם להפקות פרטיות שיצרו בעצמם ולקחו חלק בהפקות משותפות של גופים שונים.
בשנת 2014 החליטו יחד להקים את פאנתום וכעת נוגעים בתחומים רבים תחת קורת גג אחת. רבים מאנשי הצוות והספקים שהכירו דורון ובן במשך השנים עובדים כעת יחד עם פאנתום בשיתוף פעולה מלא באירועים השונים וגם להם ותק של שנים רבות בתחום

 

*הטיפ שלנו: עבור כל פעילות שמבצעים לקבוצת משתתפים יש לדאוג שהחברה תציג בפניכם את פוליסת הביטוח ואת המסמכים הדרושים ותתחייב לקחת אחריות על כל הפעילות ואף על הספקים ו/או המדריכים שפועלים באירוע.

פעילות לילדים ונוער
יום גיבוש לילדים

צרו קשר