פעילויות קונספט מיוחדות לימי גיבוש

בחזרה למערב הפרוע

פעילות סוכני שב"כ

ארוחה באוויר

המירוץ למיליון

עיתונאי ליום אחד

פעילויות קונספט מיוחדות לקבוצות, חברות וארגונים

קונספט הינו רעיון כללי או קו מנחה אשר על פיו אנו נבנה את האירוע או הפעילות, המשתתפים ירגישו באירוע את המוטיבים החוזרים בהתאם לקונספט הנבחר אם זה בפעילות עצמה, בתפקידם בתוך האירוע, באלמנטים הנלווים לאירוע, בסגנון הלבוש, במוסיקה שתשמע ואפילו באוכל אותו נגיש באירוע. צפו לחוויה לא רגילה!

בעבודתנו מול חברות וארגונים אנו נתקלים בכל פעם מחדש ברצון של לקוחותינו להפוך יום גיבוש לעובדים לחוויה שונה, ייחודית, חדשנית ובלתי נשכחת. נתבקש מאיתנו לרגש ולהפתיע. הצורך הזה מובן וברור ולכן כשאנו מקבלים בקשה לביצוע יום כזה תחילה נחפש את מטרות היום ביחד עם הלקוח, מהם ערכי החברה אותם ירצה הלקוח להטמיע לעובדיהם ולבסוף נציע מגוון קונספטים מיוחדים, ויוצאי דופן שיהפכו את היום הזה לחוויה שטרם חוו. מידי יום צוות החשיבה שלנו עובד ועומל במטרה ליצור ולבנות רעיונות חדשים לאירועים שיכולים להביא איתם ערך מוסף ללקוחותינו. הדבר היחיד שנשאר הוא האומץ של הארגון/חברה לבצע יום שכזה ובכך ליצור חוויה מקורית וייחודית לעובדי הארגון/חברה. אנו נדאג לשילוב של יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא שיפעיל את העובדים בדרך לא שגרתית תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת.

פעילות קונספט לאירוע גורמת לעובדים להיכנס לאווירה אחרת, לעולם אחד בו הם מוצאים ביטוי ליצרים המפתיעים שבהם כאשר הם יוצאים למסע בתוך האירוע המיוחד שהכנו עבורם. 

פעילות קונספט היא יצירת ריגוש והפתעה למשתתפים ושילוב של פעילות שונה שעובדי החברה טרם התנסו בה. פעילויות אלו נבנו תוך מחשבה על ארגונים וחברות במטרה ליצור אתגר שונה וייחודי ובכדי להעניק להם חוויה קונספטואלית מקורית ומעוררת השראה.

צרו קשר