טיולי חוויה המשלבים היסטוריה, תרבות ונוף

שלוש הדתות הגדולות בעולם רואות בישראל כארץ קדושה בה החלה ההיסטוריה של דתם. לכן בארץ ישראל מגוון רחב של תרבויות, נופים מרהיבים בשל האקלים הייחודי, אתרים היסטוריים וצורת בנייה מגוונות המושפעת משילוב הדתות.

מדינת ישראל שוכנת במיקום גאוגרפי ייחודי ונמצאת בין 3 יבשות ולכן התרבות בישראל עשירה כל כך ומגוונת בשלל הצבעים. מדינה קטנה שיש בה הכל.

אנו מציעים לקחת אתכם למסע ייחודי ברחבי הארץ המחבר את המשתתפים לחוויות רוחניות המשלבות דת, תרבות והיסטוריה. נפעיל את המשתתפים בדרך חווייתית בה ילמדו ויטמיעו את ערכיה של מדינת ישראל ואת התרבות הייחודית.

למידה דרך חוויה הינה שיטה באמצעותה אנו אוספים זיכרונות לאורך זמן, הלמידה חווייתית יותר, עוצמתית יותר ובעלת משמעות. אין חכם כבעל ניסיון.

לחברת "פאנתום" מגוון רעיונות יצירתיים אשר יפעילו את המשתתפים בדרכים שונות בהם ייקחו המשתתפים חלק, יתנסו בחוויה ויטמיעו ערכים ולמידה דרך הנאה ומשחק. המשתתפים הינם המדריכים של עצמם. אנו כמובן ננחה אותם בדרך להשגת היעדים.

מטרתנו הינה להנחיל את העקרונות והערכים של מדינת ישראל כמדינה ייחודית ודמוקרטית ולפתח יחס של כבוד לזכויות האדם, לחירות היסוד, לערכים דמוקרטיים ולמגוון תרבויות והשקפותיהם ובכך לחנך לחתירה לשלום וסובלנות בין בני האדם ובין הדתות והעמים.

נשמח לבנות עבורכם לו"ז פעילות ערכי, חווייתי, מקורי ויוצא דופן בהתאם לדרישותיכם.

צרו קשר