הפקת ימי גיבוש לעובדים

כל בעל עסק או מנהל יודע כי עובד טוב זה עובד שמח, שמגיע כל יום למקום העבודה עם חיוך על פניו. מלבד הרצון שהעובד יהיה שמח כשהוא מגיע לעבודה, חשוב לנו, כבעלי עסקים שהעובדים שלנו יהיו מגובשים ויעבדו כמקשה אחת ואיכותית להצלחת העסק. ימי גיבוש לעובדים כיום הם חלק בלתי נפרד מהתנאים של העובד וזוהי ההזדמנות של המנהלים בחברה או בארגון ליצור חוויה, גיבוש וגאוות יחידה.

חברתנו מתמחה ביצירת והפקת ימי גיבוש לעובדים בכל הארץ תוך דגש על הטמעת ערכי הגיבוש, האחדות והשייכות לארגון. החשיבות בתכנון יום גיבוש הוא להכיר את אופי העובדים, לדעת להפתיע אותם ולגרום לכך שיצאו מאזור הנוחות וירקמו חוויות טובות עם חבריהם לעבודה. הפעילויות שנציע מחזקות את הדינמיקה הקבוצתית, מסייעות בגיבוש המשתתפים ומפתחת קשרים בין אישיים בין חברי הארגון. לחברות וארגונים שונים ישנם צרכים שונים, יחד עם הלקוח ועל פי מסגרת התקציב נפצח מהי מטרת העל בפעילות אותה החברה מעוניינת לקיים לעובדיה, ועל פי מטרה זו תיבנה הפעילות בהתאמה אישית, לפי אופי המשתתפים, גילם, אזור הפעילות המבוקש ועונות השנה. כל אירוע שונה מקודמותיו ולכן יש לרדת לפרטים הקטנים וברמת תכנון מקצועי של כל שלבי האירוע, אלו הם שהופכים את החוויה לשונה וייחודית ועל כך נמדדת ההצלחה. אנו מתחייבים על כך שהפעילויות שאנו בפאנתום יוצרים, יקרבו ,יחברו ויגבשו את עובדיכם תוך הנאה וכיף ויצרו עבורם חוויה לטווח הארוך. הצוות של פאנתום הינו צוות מקצועי, מסור שפועל מתוך כוונה לרצות את הלקוח וליצור עבורו חוויה שונה ייחודית ובלתי נשכחת. אנו מכירים את הארץ היטב ואת הטוב והמיוחד שיש לה להציע ונשמח לחשוף אתכם לחוויות שעוד לא הכרתם. 

אתגרו אותנו

דוגמאות לימי גיבוש לעובדים:   

קבוצה של 120 משתתפים יצאו למסע של "הניווט המוטורי", מדריכים מוסמכים מצוות "פאנתום" קיבלו את פניהם של המשתתפים בנקודת תצפית מרשימה על עמק האלה, התחלנו בקבלת פנים בטבע עם כריכונים אישיים, ירקות חתוכים, חטיפי בריאות, גרנולה, גבינות מיוחדות, לחמים טריים, תפוזים סחוט טרי, תה קר עם נענע וכמובן איך אפשר בלי עמדת קפה ומתוקים בבוקר וכל זאת לצלילי מוסיקה ישראלית איכותית. לאחר שהתפנקנו התחלנו במשחקי שבירת קרח והכרות, בעיקר בשבילנו צוות המדריכים עם הקהל, לאחר שצחקנו העברנו להם תדריך מקיף על היום שנבצע. המשתתפים חולקו לצוותים כאשר כל צוות קיבל מפה וציוד צבעוני ודגלים בצבע של קבוצתו, כל צוות קיבל ג'יפ שיעמוד לרשותו לאורך היום והתבקש לקשט אותו בטוב טעם בצבעי הקבוצה.
במהלך יום הפעילות הצוותים ביצעו משימות אתגריות שונות תוך שהם מנווטים את הג'יפים על מנת להגיע לנקודות הציון המסומנות במפה, בכל נקודת משימה המתין מדריך מוסמך שהסביר לצוותים אודות המקום בו הם עומדים, לכל מקום היתה נקודת ציון היסטורי, ולאחר מכן קיבלו הסבר אודות המשימה. הצוותים עברו בין המשימות וביצעו אותן על הצד הטוב ביותר, בחיוך, בעבודת צוות ובנחישות רבה מעל המצופה, וזאת על מנת לזכות בציון הגבוה ביותר וכך לזכות בצוות המנצח! לאחר ביצוע משימות הניווט והגעה לנקודת הסיום הגיעו הצוותים צוהלים ומצפצפים בג'יפים באותותו ניצחון ואז קיבלו ציונים לפי רמת ביצוע המשימות, משך ביצוע המשימה, השתתפות חברי הקבוצה במשימה, רמת העידוד והמורל כך שהצוות המצטיין זכה בפרס הנכסף – בקבוק שמפניה אישי לכל אחד עם כוס מעוצבת. הנקודות בהן עברו המשתתפים מצריכות נסיעה בשטח מה שהופך את החוויה למאתגרת יותר, בנקודות הציון בוצעו משימות גיבוש מיוחדות והשלמת המשימה בהצלחה הקנתה חידה שפתרונה מעביר את הקבוצה לנקודה הבאה.
המשימות הינן תחרותיות, חווייתיות משחררות ומעלות את רמת האדרנלין, העבודה בצוות מגבשת ויוצרת חיבור הדוק יותר בין המשתתפים.

דוגמאות למשימות שביצענו:   

משיכת ג'יפ תקוע ע"י מערכת משיכת חבלים
מטווחי ירי תוך כדי נסיעה
משימות עבודת צוות
משימות הליכה על חבלים
פיצוח כתבי חידה
משימות אומץ
משימת אפיית פיתות באוהל בדואי

בסיום הפעילות ולאחר הכרזה על הזוכים ערכנו עבור הקבוצה ארוחת BBQ מפנקת בטבע עם שולחנות, כיסאות ואף שירותים ובהם מזגן בשטח.

 אירוע דומה ביצענו פעמים רבות שאלו את נציגנו על הניווט המוטורי.

דוגמאות נוספות לימי גיבוש שביצענו:   

קבוצה של 250 משתתפים הגיעו למיקום שנשלח להם באותו הבוקר בהודעת במרכז הארץ, עם הגעתם לעמדת ההרשמה קיבלו חולצה וכובע ממותגים בצבע האהוב עליהם וערכת עזר בקופסא למהלך היום. בצלילי מוסיקת אווירה הוזמנו למתחם ישיבה אלטרנטיבי בתוך היער, עמדות בופה של ארוחת בוקר מפנקת, עם מבחר סלטים, חביתות, פנקייקים, מגוון גבינות רכות וקשות, לחמים איכותיים, עמדת מיצים סחוטים ועמדת קפה מקצועית. לאחר ארוחת הבוקר חילקנו את המשתתפים לקבוצות לפי צבע הקבוצה ועברנו בין תחנות אתגריות ברחבי היער המשתתפים ביצעו משימות שונות ומיוחדות המטמיעות ערכים כגון: עבודת צוות, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד, חיזוק התקשורת בין המשתתפים, היכרות מעמיקה, הקשבה, שיתופיות וכנות, סובלנות ועוד. כל קבוצה התבקשה לבצע את המשימות בזמן הקצר ביותר ובצורה הטובה ביותר. משימות אתגר, משימות חבל, משימות אומץ, משימות הדורשות העזה, היכולת לא לוותר וקור רוח. המשימות יוצרות גיבוש וחיבור בין המשתתפים ומעלות את רמת האדרנלין. עם סיום כל תחנה התבקשו המשתתפים לעבור לתחנה הבאה ולצבור את הניקוד הקבוצתי שלהם, בתחילת הפעילות כל קבוצה קיבלה טבלת ניקוד וציוד אשר היו צריכים לדעת כיצד להשתמש בו ובאיזו תחנה. בסיום כל משימה המדריך מצוות "פאנתום" נתן את הניקוד לקבוצה על המשימה שביצעו. הניקוד נקבע לא רק ע"י ההישג והתוצאה אלא גם ע"י כוח הרצון, עבודת הצוות, עידוד ועל הפתרון היצירתי והיעיל ביותר לפתרון המשימה. צוות מדריכים מטעם החברה אייש את תחנות המשימה ונתן מענה למשתתפים. בסיום הפעילות היתה הכרזה על הקבוצה הזוכה אשר צברה את מירב הנקודות. לאחר מכן המשכנו לארוחת צהריים מפנקת בנקודת תצפית על הרי ירושלים ובסופה נערכה סדנת יין ייחודית בפני המשתתפים כאשר מלצרים חילקו יין וטעימות בין שולחנות האורחים, לבסוף מנכ"ל החברה נשא דברים ובירך את המצטיינים על עבודתם. בסיום נפרדנו לשלום וביציאה דאגנו למתנה מקורית ממותגת לכל אורח.
 פעילות דומה ביצענו פעמים רבות שאלו את נציגנו על הפעילות האתגרית

כמו כן ניתן להציע ימי גיבוש ואירועים נוספים במקומות שונים בהתאם לבקשת הלקוח והמשתתפים

צרו קשר