תכנית פעילות שנתית

אם ברצונך לחולל שינוי עליך לבצע 3 פעולות: להעלות רעיון, לעשות את הצעד הראשון ולהתמיד למשך תקופה מוגדרת מראש. רק אז תראה את השינוי וכך תוכל לשמרו.

אנו בחברת “פאנתום” יוצרים ובונים מערכים תהליכיים – חינוכיים המועברים בתכניות ארוכות טווח אשר יוצרות העצמה אישית כתוצאה מעשייה מתמדת של שיפור עצמי וקבוצתי.

אנו פועלים ליצירת הזדמנויות לשינויים התנהגותיים ושינוי הרגלים ודפוסים קיימים אצל הנערים. אנו עושים זאת תוך מתן ידע ומיומנות המועברים בתכניות המתקיימות במתכונת שבועית ועל ידי צוות חשיבה והדרכה מקצועי ומיומן במטרה להשיג את היעדים אותם אנו מציבים ביחד עם הגוף / מוסד / ארגון האחראי. עורכים ניתוח ובקרת איכות לאורך התכנית ומבצעים מעקב אחרי המפגשים עם הנערים ואחת לכמה זמן מקיימים פגישה עם הצוות הבכיר להעלאת מסקנות ודרכי פעילות להמשך הדרך.

מטרת התוכניות הינן לשנות ולו במעט את אמונותיו של הנער ביכולותיו האישיות ולהטמיע בו ערכי יסוד כלפי הסביבה ע”י מתן כלים להתמודדות ושינוי המצב הקיים.

 

הפעילויות מועברות בהתאם לנהלים חדים וברורים אותם מציב המדריך ועליהם אין ויכוח. שיטה זו יוצרת רמת משמעת גבוהה, תיאום ציפיות מוגדר בין הנערים למדריך וכבוד והערכה הדדיים בין חברי הקבוצה ובינם לבין המדריך. בפעילויות עוברים הנערים התמודדות עם הצבת אתגרים ומימושם, פעילויות פיזיות, מנטאליות ומגבשות.

החיבור בין המדריך לקבוצה הינו המשמעותי ביותר והוא זה שיוביל להצלחה ועמידה ביעדים. המדריך מלווה את הקבוצה מתחילת התכנית ועד סופה ומהווה דוגמה אישית ומודל לחיקוי כאשר הוא מטמיע במפגשים ערכים ומקנה לנערים כלים המשמשים להתפתחות אישית וחברתית.

החניכים אשר יסיימו את התכניות יקבלו תעודות סיום והערכה ואלו שיסיימו בהצטיינות יוכלו להשתלב בעתיד בפעילויות החברה, לעבוד בה ולקבל שכר. אנו דוגלים בעידוד הנערים למצות את יכולותיהם האישיות ולפתוח עבורם דלת להשתלבות בחברה הישראלית בתחום אליו הם שואפים.

44.1-min

צרו קשר