פעילויות לתיירים

אנו בחברת "פאנתום" רואים עצמנו כשליחים ושגרירים של ישראל מול התיירים המגיעים ארצה ונעשה את המיטב בכדי לספק עבורם חוויות ישראליות אותנטיות ויוצאות דופן שיישאו איתם לכל החיים.

חשוב לנו להפתיע ולגעת ברגשותיהם של המשתתפים ולחבר אותם לחוויה הישראלית, לדעת להתאים את הפעילויות לאופיים תוך דגש ברור על איכות המדריכים, הספקים והצוות הלוגיסטי. בטיחות היא מבחינתנו ערך עליון ופעילויותינו נעשות בצורה הבטוחה ביותר מול הגורמים הרלוונטיים לפעילות ומול הרשויות.

אנשים ישכחו מה אמרת,
אנשים ישכחו מה עשית,
אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש

בכל הפעילויות אותם נבצע נטמיע ערך מוסף למשתתפים וניגע ברגשותיהם דרך יצירת חוויה ייחודית, הפתעות שונות שיחולקו למשתתפים בסוף הפעילויות ושיחת סיכום (sharing) עם המשתתפים על החוויה שעברו בפעילות, עלינו המדריכים ועל חיינו האישיים בארץ כישראלים גאים. זהו הזמן המשמעותי ביותר בפעילות שמחבר את המשתתפים למורשת ישראל, לתרבות שלנו ולהיסטוריה הייחודית של מדינת ישראל.

גלריית תמונות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: חברות תיירות מהארץ ומחו"ל, פדרציות יהודיות מצפון ומרכז אמריקה, משלחות מיוחדות, קרנות של תורמים, חברות עסקיות מחו"ל הבאים חברות הפקה מארה"ב, רוסיה, סין, הודו, קנדה, דרום ,Kick Off, MICE groups לאירועי אפריקה וצרפת, לקוחות פרטיים מחו"ל, קבוצות של מוסדות חינוכיים ועוד…

צרו קשר