פעילויות לנוער וילדים

כאשר מעבירים פעילויות לנוער וילדים יש חשיבות רבה לאופי הפעילות ולתכנים הנבחרים. אם אתם מחפשים פעילות מעצימה, בעלת ערך מוסף שמשלבת בתוכה ערכים ומסרים חינוכיים, הגעתם למקום הנכון. אנו ב"פנתאום" מומחים בהפקת פעילויות, סדנאות, קורסים ואירועים לנוער וילדים, תוך ששמים המון דגש על גיבוש והטמעת ערכים של שיתוף פעולה ועבודת צוות. הערכים מוטמעים דרך פעילות אתגרית, חווייתית ומהנה במיוחד.

פעילויות לנוער וילדים

בני נוער וילדים אוהבים להיות פעילים ויצירתיים. הפעילויות האתגריות שלנו פותחות להם דלת אל עולם של אתגרים וערכים בו הם יחוו חוויות משמעותיות שיחזקו את הביטחון העצמי שלהם וילמדו אותם כיצד לעבוד בשיתוף פעולה, בתוך הקבוצה ומחוצה לה. אנו מאמינים שפעילות לילדים ונוער צריכה להיות הרבה מעבר להנאה צרופה, עליה להוביל תהליך חינוכי. הניסיון מלמד אותנו שכשאר הפעילות מוצלחת, כשיש שיווין בין המשתתפים וכשהאווירה תומכת ומשחררת אפשר ממש לשנות דפוסי התנהגות. כמובן שגם למדריכים שלנו, שנבחרים בקפידה, יש מקום של כבוד. הם יודעים כיצד להוביל את הפעילות וליצור אחדות וגיבוש בין המשתתפים, בכל גיל.

הפקת אירועי נוער וילדים

הניסיון לימד אותנו שכל אירוע יכול להפוך לכלי לימודי וחינוכי ולחוויה בלתי נשכחת. לכן ההפקות ואירועי השטח שאנו מארגנים יהיו מותאמים לעולמם של בני נוער וילדים, אך גם מאוד עשירים בתכנים ערכיים ומעצימים. אנו יודעים שכל אירוע מוצלח מתחיל בצוות מוצלח, לכן הצוותים שלנו מורכבים ממדריכים עשירים בניסיון ומאנשי הפקה מעולים ומקצועיים. יחד, הם יהפכו חלומות למציאות וכל אירוע לחוויה מעשירה, בטוחה ולא פחות חשוב – מהנה, והכל בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכים של המוסד החינוכי.

הצוותים שלנו מנוסים ומתורגלים בכאלו אירועים. הם אלו שיהיו אחראיים על הפעלת הילדים, תפעול ההפקה ומתן מענה מהיר לכל בעיה, כך שאתם יכולים להגיע ופשוט להיות נוכחים בתהליך. אם יש מטרות ויעדים שהצבתם לעצמכם ותרצו להשיג באמצעות הפעילות, הצוותים שלנו ישימו עליהם דגש רב בעת בניית והעברת הפעילות, מה שיבוא לידי ביטוי בשטח בצורה חווייתית ובלתי נשכחת.

לכל אורך הדרך אנו שואפים להוות מודל לחיקוי עבור הילדים ובני הנוער שפוגשים בדרך, ולכן כל הפעילויות, הסדנאות והאירועים שלנו מעניקים ערך מוסף וכלים שימושיים המאפשרים למשתתפים להתמודד ולפתור קונפליקטים בצורה אפקטיבית ומעצימה. כל הפעילויות שלנו מאוד ערכיות ויכולות להפוך לתהליך חינוכי שלם וארוך אם תבחרו בכך.

אנו שמים דגש על חשיפת ילדים ובני נוער לעולם הערכים ואנו עושים זאת תוך עשייה משותפת ופעילויות חווייתיות ואתגריות. הפעילויות משלבות תכנים שונים ומגוונים בתחומים של מנהיגות חברתית ואישית, קבלת אחריות וחיזוק המשמעת עצמית. בנוסף אנו פועלים לחיזוק תחושת השייכות של בני הנוער לחברה ושמים המון דגש על אהבת הארץ והמולדת.

המטרה של הפעילויות שלנו היא ליצור לילדים ובני נוער הזדמנויות חדשות ואת האפשרות למצות את הפוטנציאל האישי הטמון בהם במגוון תחומים. אנו עושים זאת על ידי יצירת תהליכים אשר בונים ומעצבים את המשתתפים ומעלים את המודעות שלהם לנושאים שונים בדרך חווייתית ואתגרית, מה שבסופו של דבר יעזור להם לגלות יותר אחריות ויאפשר להם להשתלב בצורה טובה יותר במסגרות השונות שיפגשו במהלך החיים.

פעילות לנוער וילדים

פעילות לילדים

נפעל לחיזוק תחושת השייכות של בני הנוער לחברה תוך דגש על ערכי אהבת הארץ והמולדת. אנו מתמקדים ביצירת תהליכים אשר בונים ומעצבים מעורבות ומחויבות של המשתתפים כלפי החברה בישראל וכלפי עצמם תוך העלאת המודעות הערכית בצורה חווייתית. מטרת הפעילויות לילדים ולנוער היא ליצור אפשרויות והזדמנויות חדשות למיצוי הפוטנציאל האישי שלהם במגוון תחומי החיים, העצמת אחריותם האישית והשתלבותם במסגרות נורמטיביות.

אטרקציות לילדים ולנוער

תוכנית פעילות שנתית – תוכנית קבוצתית המתקיימת במתכונת שבועית ומהווה הזדמנות להעצמה עצמית ושיפור תמידי. התוכנית נהגית ונבנית יחד עם הצוות החינוכי, תוך מתן דגש על בקרת איכות והשגת יעדים. מטרת התוכנית היא לעודד עבודת צוות וקבלת האחר תוך מתן דוגמה אישית למשתתפים.

תוכנית פעילות שנתית

חג פורים הוא חג משמח שילדים רבים נערכים לקראתו. במסגרת פעילויות לילדים אנו מעמידים לרשותכם הפנינג הכולל נשף פורים ומבחר של הפעלות ספורטיביות מהנות ומאתגרות. בשטח בית הספר נפעיל מתחם עשיר בפעילויות מהנות לכל הגילאים הכולל: מתנפחים, בועות סבון, משחקי שטח וספורט אתגרי כמו: אומגות, גשר חבלים, קיר טיפוס ונדנדות סווינג. אנחנו דואגים גם לכיבוד ויוצרים מתחם אוכל המדמה לונה פארק כשהילדים מתכבדים בפופקורן וצמר גפן. ניתן להוסיף גם צלם מגנטים שמתעד את הפעילות למזכרת, DJ להרמת המצב רוח ועוד.

הפעלות לפורים

הטיולים שלנו משלבים ערכים של הדדיות, עזרה לזולת ועבודה בקבוצות, ומאפשרים לצאת מאזור הנוחות ולהתנסות בפעילות שטח ייחודית הכוללת גם בישולי שדה וכמובן שילוב של תכנים חינוכיים. כל פעילות נבנית במיוחד בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח.

טיולי קונספט

במסגרת הפעילות אנו בונים בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח מבחר סדנאות המתמקדות בנושאים יום יומיים הדרושים לרכישת כישורי חיים. הסדנאות מותאמות לילדים ונוער ומהוות הזדמנות להעביר תכנים ערכיים בסביבה חדשה. בין הסדנאות אנו מתייחסים למקרים של אלימות ומצבי לחץ, כעס ואובדן שליטה, שימוש בסמים וצריכת אלכוהול, העלאת המודעות לבטיחות בדרכים, הגנה עצמית, העלאת הדימוי העצמי וחיזוק האני הפנימי. הפעילות מורכבת ממשימות קבוצתיות ואישיות ומעודדת שיח פתוח ושיתוף פעולה.

סדנאות העשרה

תקופת הנעורים רוויה מתחים ולחצים, שנובעים בין היתר בשל המעבר ממסגרת בית ספרית תומכת ומחבקת אל עבר הצבא הרחב והגדול. אחת הדרכים של המוסד החינוכי לתרום למוכנות הילד אל "העולם שבחוץ" היא על ידי פעילות גיבוש המתמקדת בהכנה לקראת השירות הצבאי. במסגרת הפעילות אנו מציעים מפגש עם לוחמים, היכרות עם עולם הקרב מגע, כושר קרבי, ביקור בבסיסי צה"ל השונים, מפגשים עם חיילים, שחוללו שינוי משמעותי בעקבות שירותם ומפגשים המתמקדים בחיזוק הציונות.

הכנה לצבא

גלריית תמונות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: בתי ספר, מוסדות חינוכיים, מסגרות בלתי פורמליות, תנועות נוער, מתנ"סים, עמותות, מועצות אזוריות, פנימיות, מועדוני נוער ועוד…

פעילויות שונות לילדים ולנוער במהלך השנה בפאנתום

חופש גדול ומשמעותי! פעילויות קיץ לנוער

לא מעט בני נוער מכלים את חופשת הקיץ בבילויים שמספקים הנאה רגעית בלבד. למידה והתפתחות אישית? לא ממש כלולים בהם. אנו מאמינים כי החופש הגדול הוא הזמן האידיאלי לצאת מאזור הנוחות, לפרוץ מחסומים וגבולות מחשבתיים ולהרחיב את האופקים! ב"פאנתום" אנו מציעים מגוון פעילויות לחופשת הקיץ המגלמות בתוכן את השידוך המושלם: הנאה לצד למידה!

כל הפעילויות שלנו נשענות על עיקרון מנחה זהה: לימוד תכנים והעברת מסרים העטופים בחוויה מעצימה, מאתגרת וחווייתית. טיפוח המשמעת העצמית, מימוש הפוטנציאל האישי וכלים יישומיים להתמודדות עם קונפליקטים – כל אלו ועוד נלמדים ומוטעמים בפעילויות הקיץ שלנו!

פעילויות קיץ לנוער
פעילויות לנוער בחופש הגדול

בינג'ים? OUT! פעילויות לנוער בחופש הגדול? IN!

אז מי אמר שפעילויות לחופשת הקיץ צריכות להיות או מהנות או מלמדות? פעילויות לנוער בחופש הגדול של "פאנתום", מוכיחות כי ניתן ורצוי לשדך בין הלמידה וההנאה! אנו מאמינים שהדרך האפקטיבית ביותר לתקשר מסרים וערכים, היא באמצעות חוויה, פאן והתנסות מעשית. בפעילויותינו, באופן טבעי ותוך כדי תנועה, יוטמעו תכנים חינוכיים וילמדו מיומנויות שישרתו את בני הנוער גם ביום שאחרי. אנו שמים דגש רב על טיפוח הפרט, כמו גם על יצירת גיבוש ואחדות קבוצתית. הפיכת דפוסים מעכבים למעצימים, חיזוק הביטחון העצמי, עבודה בשיתוף פעולה ועוד – כל אלו משולבים ומודגשים בפעילויות הקיץ לנוער!

כוחה של קבוצה: פעילות קבוצתית לנוער

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המשפט הבא: "הנוער של היום זה לא הנוער של הפעם?". אנחנו מנחשים כי לא מעט. ואכן, בני הנוער של "היום" גדלו אל תוך מציאות שונה, המעוצבת ע"י טכנולוגיה, מסכים ולייקים. ומה זה אומר בפועל? שאם בעבר הזמן הפנוי של בני הנוער היה מתועל לפעילויות חברתיות, הרי שכיום רבים מהם בוחרים לבלות בגפם.

ב"פאנתום" אנו מציעים מגוון פעילויות קבוצתית לנוער – מלמדות וחווייתיות, שיוציאו את בני הנוער מאזור הנוחות ומהמסכים. הפעילויות שלנו כוללות טיולי קונספט, סדנאות העשרה, תוכניות שנתיות ועוד. המשותף לכולן: ערכים ומסרים המקופלים בתוך חוויה מהנה ומעצימה!

פעילות קבוצתית לנוער
פעילות אקסטרים לנוער

לומדים ומתעצמים באמצעות אקסטרים לנוער

לצד תכנים שראוי ללמוד בכיתה, ישנם תכנים שרצוי ללמוד מחוצה לה! ב"פאנתום" אנו מציעים מגוון פעילויות אקסטרים לנוער – כאלו המקדשות התנסות מעשית, תעוזה, למידה והמון פאן. פעילות אקסטרים כדוגמת סנפלינג, מתפקדת כ"תפאורה" לערכים והמסרים שאנו רוצים להעביר: טיפוח ביטחון ואמונה עצמית, מתן אמון בחברי הקבוצה, שיתוף פעולה, שחרור מחסומים מחשבתיים, אימוץ דפוסים מעצימים והעצמת "תחושת המסוגלות". אז למה דווקא אקסטרים לנוער? משום שהיציאה מאזור הנוחות והנגיעה ב"קצה גבול היכולת", מרחיבה ומעצימה. כמו כן, פעילויות האקסטרים מסקרנות מאד את בני הנוער, ובזכותן המשתתפים הופכים נלהבים, מעורבים ומחויבים יותר לתהליך הלמידה.

שונים אבל שווים = פעילויות ערכיות לנוער

פעילויות הנשענות אך ורק על "כייף"? יש בשפע! פעילויות שמקופלים בהן ערכים ומסרים חברתיים? הן כבר יותר נדירות. ב"פאנתום" אנו מתעקשים להעביר את בני הנוער בחוויה מהנה, מעצימה ומלמדת. אחת מהפעילויות שאנו מציעים היא על קבלת השונה. הפעילות מתבססת על ההבנה כי בעת שאנו מקבלים את עצמנו, קל יותר לקבל אחרים: בעת שאקבל את עצמי על כל תכונותיי ומאפייני, אקבל גם את הסובבים אותי. הפעילות הערכית שאנו מעבירים מאתגרת ומרגשת, ומפגישה את בני הנוער עם סיטואציות שונות שתכליתן להמחיש מהי "שונות".

פעילות ערכית לנוער
הפעלות לנערים בצל הקורונה

מי יהיה השורד האחרון? פעילות הישרדות לנוער

אפשרות אחת היא ללמד את דור העתיד על מנהיגות, קבלת החלטות ולקיחת אחריות באמצעות תכנים עיוניים. אפשרות טובה יותר? להפגיש את בני הנוער עם סיטואציות אותנטיות, המעודדות התנסות שמעצימה את אפקטיביות וחוויית הלמידה! ב"פאנתום" אנו מארגנים טיולים של 3-5 ימים בסגנון "הישרדות". הפעילות החווייתית מגלמת בתוכה מגוון אדיר של ערכים ומסרים, המוטמעים בזכות היציאה מאזור הנוחות, התמודדות עם תנאים חדשים (ומורכבים) וטעמיו הייחודיים של האתגר והאקסטרים. ספויילר: בפעילות "ההישרדות" שלנו, כל אחד מהמשתתפים הוא השורד האחרון…

היעד? הצלחה! פעילות ניווט לנוער

הייתם בטוחים כי את הניווט הראשון עושים בצה"ל? אז חשבתם! ב"פאנתום" אנו שמחים להציע פעילויות ניווט לנוער. בפעילות זו, על בני הנוער יהיה להגיע מנקודת יעד לנקודת מוצא. הצלחה במשימה מותנית בשיתוף פעולה עם החברים לקבוצה, קבלת החלטות מושכלת תחת לחץ, מתן אמון באחר ובעיקר – תקשורת קולחת הנשענת על הקשבה. בדרך אל היעד, כל משתתף יעבור תהליך – פנימי וחיצוני, לאורכו הוא יתעצם, יתפתח, יכיר בעוצמותיו וירכוש מיומנויות חדשות.

טיולי קונספט, אתגר וחוויה
פעילויות חברתיות לנוער

מעצבים את דור העתיד – פעילויות חברתיות לנוער

הנוער של היום – דור העתיד, הוא זה שיקדם ויעצב את פני החברה בישראל. מכאן, שחשוב מאד להעצים, לטפח ולהעשיר את הנוער בתכנים ערכיים. ואיך אנו עושים זאת? באמצעות מגוון פעילויות ששמות דגש רב על חוויה. ב"פאנתום" אנו מאמינים שתהליכי למידה אפקטיביים מותנים ב-3 דברים: תוכן מעניין ורלוונטי, מדריך כריזמטי ו"כיתת" לימוד שונה ולא שגרתית. כל פעילות שמה דגש על ערכים ומסרים שונים – מבטיחות בדרכים, דרך הגנה עצמית ועד חיזוק הביטחון העצמי. אנו מאמינים שלמידה בפורמט של קבוצה מעצימה את חווית הלימוד, ובאופן טבעי גם מחדדת וממחישה את עוצמות שיתוף הפעולה, ההקשבה וההכלה.

צרו קשר