גיבוש לחברות וארגונים

הפקת ימי כיף וגיבוש לעובדים וחברות

חברת פאנתום שמה לעצמה כמטרה להפיק וליצור אירועי תוכן חווייתיים, שונים ומגבשים לעובדי החברות והארגונים תוך הטמעת ערכי החברה ויצירת חוויה מרגשת ושמחה שהעובד ומנהליו ייקחו לאורך זמן.

אנו נציע פתרונות שוברי שגרה, מתן יחס אישי, ליווי הלקוח משלב הרעיון ועד לביצוע בשטח באדיבות ותוך סיפוק רצון הלקוח – אתגרו אותנו.
לחברות וארגונים שונים ישנם צרכים שונים, יחד עם הלקוח נפצח ונבין מהי מטרת העל בפעילות או באירוע שהחברה מעוניינת לקיים לעובדיה ועל פי מטרה זו ייבנה האירוע בהתאמה אישית לפי אופי המשתתפים, גילם, המקום בו נרצה לבצע את האירוע ובהתאם לתקציב הלקוח.

יחד ניצור את הבלתי נשכח

ימי גיבוש לעובדים בהתאמה אישית

כל יצירת או הפקת אירוע ופעילויות גיבוש וכיף לעובדים מהווה אתגר בפני עצמו, החל בלהתאים את התוכן לכלל המשתתפים, ליצור אחדות וכיף ולחזור כמובן הביתה בשלום ועם חוויות חיוביות.
לכן יש לרדת לפרטים הקטנים ביותר, לבצע את התכנון במקצועיות וברמת דיוק גבוהה של כל שלבי האירוע, להעלות את כל התרחישים האפשריים וכמובן לבצע זאת עם צוות מנוסה ומיומן. כל אלו הם שהופכים את החוויה והאירוע למיוחד, חווייתי ואחר ועל כך נמדדת הצלחה.

גיבוש העובדים – מדוע זה חשוב?

כל בעל עסק או מנהל יודע כי עובד טוב זה עובד שמח, עובד שמגיע כל יום למקום עבודתו עם חיוך על פניו. מלבד הרצון שהעובד יהיה שמח כשהוא מגיע לעבודה, חשוב לנו כבעלי עסקים שהעובדים שלנו יהיו מגובשים ויעבדו יחד כמקשה אחת ואיכותית למען הצלחת החברה ויצירת הישגים משמעותיים.
ימי הגיבוש וכיף לעובדים שאנו מציעים בפאנתום יוצרים עבורכם בראש ובראשונה עובדים שמכירים זה את זה ולא רק במקום העבודה, יוצרים קשרים קרובים בין העובדים, חברויות חדשות ומעל הכל יוצרים עובדים מאושרים עם חיוך על פניהם.

הפקת ימי כיף לעובדים וחברות

הפקת אירוע והפעלות לימי כיף עבור חברות זו משימה הדורשת ידע וניסיון, לכן חשוב לבחור בחברה שמתמחה בהפקת אירועים מסוג זה. לפאנתום יש ותק לא מבוטל בתחום, והצוות המיומן ידע להפוך את החזון שבראשכם ליום כיף רווי בחוויות ולמידה.

ימי כיף לעובדים

כשמתכננים יום כיף לעובדים יש הרבה משתנים שחשוב לקחת בחשבון כמו כמות המשתתפים, מזג האוויר, תקציב ועוד. ימי כיף נועדו לחבר בין העובדים וליצור עבורם חוויה משותפת שבאמצעותה יוכלו ליצור קשרים משמעותיים יותר, שבעתיד יתרמו לסביבת עבודה חיונית וחיובית. אתם בתור בעלי העסק או המנהלים אשר יוזמים את הפעילויות הללו, רוצים כמובן להיות בטוחים שההשקעה שלכם תניב את התוצאות הטובות ביותר בהתאם ליעדים שהצבתם.

פעילויות לימי כיף

ישנו מגוון רחב של פעילויות לימי כיף ומאד קל להתבלבל  בשפע הזה כאשר בוחרים לתכנן האירוע מבלי להיעזר בחברת הפקה. כשאנחנו לצידכם תוכלו לקבל הכוונה כיצד לבחור מבין כל האפשרויות הקיימות, ואפילו ליצור אפשרויות חדשות במידת הצורך. יתכן ומדובר בצוות יותר מצומצם, במקרה כזה יכול להיות שיתאימו לאירוע פעילויות פנים, כמו: סדנאות שף, ערבי קריוקי או חדרי בריחה.

תכנון ימי כיף

אם אתם מתכננים את יום הכיף בקיץ כדאי לשקול אטרקציות אקסטרים שבאמת יעוררו ויגבשו את עובדים. חברתנו מוודאת שכל אחד מהספקים והמפעילים של פעילויות האקסטרים, עומדים בכל תקנות הבטיחות כך שתוכלו ליהנות מגלישת סאפ, טיולי ג’יפים ופעילויות אתגריות בלי כל חשש.

אם אתם אוהבים לצאת אל מחוץ לקופסה, צפויה לכם הנאה מרובה מפעילויות הקונספט השונות. סעו אחורה בזמן ובקרו במערב הפרוע שם תרכבו על סוסים, תלמדו לזרוק לסו ותקלעו כובעי קש. אולי תרצו להיות עיתונאים ליום אחד ולהיות חלק ממערכת של עיתון מוביל שבו תסקרו אירוע מצולם. אם חלמתם להשתתף בתוכנית ריאליטי, וודאי תתלהבו במיוחד מפעילות המרוץ למיליון שבה תתחלקו לקבוצות ותעברו משימות שונות אל עבר הניצחון הנכסף.

אם אתם מאוהבים בארצנו נצלו את יום הכיף כדי להינות מנופיה ולטייל בערים העתיקות, לסייר ביקבים הציוריים או פשוט לטייל בחלקיו השונים של שביל ישראל הפסטורלי.

גלריית תמונות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, חברות תרופות, משרדי עורכי דין, סטארטאפים, חברות תעשייה, עיריות, עובדי מפעלים ועוד...

צרו קשר