סיורי סגווי : רעיון מקורי ליום גיבוש על גלגלים

segway-88963_1280

מתי בפעם האחרונה השקעתם בנכסים שלכם? וכשאנחנו אומרים 'נכסים' אנחנו לא מתכוונים לשטח העסק, לצי המכוניות או למחשבים. אנחנו מתכוונים לאנשים. אנחנו מתכוונים לדני מהרכש שכבר שבוע חוזר הביתה אחרי שמונה בערב, אנחנו מתכוונים למרתה מהכספים שרק מחכה לאיזו 'שבירת שגרה', אנחנו מתכוונים לרונן ולמלי מהמכירות שרודפים כל היום אחרי היעד שלהם. אין ספק, העובדים שלכם הם הנכס האנושי הכי גדול שלכם כבעלי עסקים וחברות, הם אלה שמרימים את החזון שלכם ומוציאים אותו לפועל.

הדרך הכי טובה להצליח לחבר את כולם ביחד ולהקל על היומיום השוחק הוא לארגן עבורם יום גיבוש ואין ספק שהדרך הכי טובה להתגבש היא לשבור את השגרה לחלוטין ולהעניק להם את כל החופש לעשות דברים אחרת לגמרי. אז במקום לשלוח אותם לחופשה מפנקת בזנזיבר והסתכן בגירעון עצום למה שלא תפרגנו להם ביום גיבוש על גלגלים? סיורי סגווי הם האטרקציה הכי מומלצת לאחרונה בערים מרכזיות ברחבי הארץ גם לועדי עובדים וגם לקבוצות פרטיות.

אז למה סיורי סגווי?

בעברית הוא נקרא 'רכינוע', כלי תחבורה דו גלגלי וחשמלי שהרעיון העומד בבסיסו הוא מנגנון איזון פנימי אשר שומר על הרוכב במצב יציב ומאוזון וממש מדמה את פעולת ההליכה האנושית שלנו.

אם תביטו במבנה של הסגווי תוכלו לראות שלסגווי אין דוושות, ידיות האצה ובלימה ולכן, בכדי להאיץ קדימה על הרוכב להטות את הגוף קדימה. הטיית הגוף לאחור למשל תאט את הסגווי עד לכדי עצירה מוחלטת. השליטה בסגווי נחשבת כאינטואיטיבית לגמרי. אין לו 'ברקס' או 'גז'. ובכדי להניע אותו כל שצריך הוא לעלות ופשוט להתחיל לזוז. זאת הסיבה שסיורי סגווי הפכו למאוד פופולרים בתקופה האחרונה, הרי התנועה היא זו שכל כך חסרה לנו במהלך היומיום. 

הסגווי נחשב לכלי תחבורה מאוד אמין, זמין ויציב המחזיק מעמד לאורך שנים. הוא משרת את בעליו כ-10 שנים לפחות תוך כדי שהוא דורש תחזוקה פשוטה וטיפולים שגרתיים. בכל מה שקשור לתקרים בגלגלים אצל הסגווי 'אין פנצ'רים' והוא כלי רכב הנחשב בעל עמידות גבוה מה שחוסך הרבה כסף במהלך השימוש היומיומי בו. חשוב לדעת כי בעת רכיבה על סגוויי הנהג נמצא בעמידה ועמידה טומנת בחובה יתרונות בריאותיים במיוחד בהתבסס על העובדה שרובנו מעבירים ימים שלמים כשאנחנו יושבים מול המחשב במשרד ולכן מעבר לעוד יום כיף מחוץ למשרד אתם מעניקים לעובדים ערך בריאותי בכך שאתם מפנקים אותם בסיורי שגווי.

יום כיף על גלגלים? מאיפה מתחילים?

תנסו לחשוב מה קורץ לכם יותר: סיור בירושלים או בתל אביב? ארוחת צהרים משותפת בנמל יפו או בחיפה? האפשרויות מאוד רחבות וכל מה שנשאר לכם הוא לבחור איפה אתם רוצים לבלות עם העובדים ביום חוויתי ומגבש. ההמלצה שלנו היא להכניס את הגורם הדמוקרטי ולהעניק להם אפשרות לבחור האם הם רוצים סיורי סגווי בעיר העתיקה בירושלים או שמעדיפים דווקא סיורי סגווי בסמטאות יפו ותל אביב הקסומות. לא משנה איך תסתכלו על זה העובדים שלכם עוד יגידו לכם תודה.

צרו קשר