איך לתכנן יום כיף לצוות העובדים שלכם?

Cheerrrs-min-768x510

אין כמו לתכנן יום כיף לצוות העובדים שלכם. מטרתו היא להודות להם על פועלם בעבודה. רצוי לתכנן ימי כיף כאלה לפחות פעמיים עד שלוש בשנה. מדובר על יום כיף, בו כל העובדים נפגשים – החל מהעובד הזוטר ועד לעובד הבכיר ביותר. החיבור והגיבוש, הם שיוצרים אווירה כיפית ונעימה בין כל העובדים. המשיכו בקריאת המאמר ותוכלו לקרוא על טיפים לתכנון יום כיף מושלם.

איסוף נתונים

בדקו קודם כל מי המשתתפים ביום הכיף. חשוב לברר נתונים כמו, גיל המשתתפים, החלוקה בין גברים לנשים, עובדי משרד או עובדי שטח, האם כל העובדים יוצאים ליום הכיף או שמדובר על יום כיף למחלקה או מחלקות מסוימות וכן הלאה.

תכנון יום הכיף

נסו לתכנן את יום הכיף, כך שיהיו בו לפחות כמה אטרקציות ולא אטרקציה אחת מרכזית. כך יום הכיף יהיה מגוון ועשיר מבחינת התכנים שלו. תוכלו לבחור אטרקציות כמו, משחק פיינטבול, משחק לייזר תאג, סדנאות בישול ואפייה, סדנאות יוגה ומדיטציה, סטנד-אפ, הרצאה מעניינת, ביקור בספא, ביקור במפעל לייצור שמן זית או בירה ועוד. יש מבחר של אטרקציות מדרום ועד צפון וכל שנישאר הוא לבחור את האטרקציות המתאימות, את אלו שאתם חושבים שהעובדים הכי יתחברו אליהן.

קייטרינג או מסעדה

במידה ואתם רוצים להיות בשטח, תוכלו להזמין חברת קייטרינג שתבשל עבור העובדים את האוכל. זו יכולה להיות חברת קייטרינג המגישה אוכל בשרי או חלבי. אם אתם מעוניינים להוציא את העובדים למסעדה טובה, תוכלו בהחלט לבדוק באתרי אוכל, לגבי מסעדות בתל אביב או בכל אזור אחר שתשהו בו. בררו עם המסעדה האם יש לה חדר פרטי המתאים לכם מבחינת מספר העובדים המשתתפים ביום הכיף. ישנם גם מצבים בהם החדר הפרטי לא עונה על הדרישה (במידה ואתם קבוצה גדולה מאוד של עובדים) ואז ניתן לבקש מהמסעדה לשריין את כל המקומות שיש בה לעובדים שלכם.

הסעה ליום הכיף

בגלל שאתם רוצים לנסוע כקבוצה, קטנה או גדולה, יש לדאוג להסעה מסודרת. תוכלו לבקש הצעת מחיר מחברת הסעות, לה יש רכבי הסעות קטנים וגדולים. יש כמובן לקחת רכב הסעות, שיהיה ממוזג, מרווח ומפואר. כך העובדים שלכם לא ירגישו את הנסיעה ולאורך כל היום, יהיה מי שידאג להעביר אתכם בבטחה ממקום למקום.

שורה תחתונה

בדקו בקפידה את הספקים השונים של האטרקציות, האוכל וההסעות. מומלץ לא לסגור עם הספק הראשון, אלא לבדוק גם עוד ספקים. בקשו לקבל מכל אחד מהספקים, הצעת מחיר מסודרת שכוללת את כל הפרטים ומה שמגיע לכם מבחינת הפעילות. השוו בין ההצעות השונות. בדקו גם המלצות. לאחר שיש לכם את כל הנתונים הללו, תוכלו לבחור בהצלחה וללא בעיה את הספקים שילוו אתכם לאורך יום הכיף לעובדים שלכם.

צרו קשר