ערב גיבוש בצפון

מתכננים ערב גיבוש בצפון, שיסייע לעובדים לשבור את השגרה העמוסה במהלך השבוע? תנו לנו להיות חלק בלתי נפרד מערב הגיבוש הבא שלכם בחברה.

ערב גיבוש בצפון לעובדים וחברות

מפגשים של עובדים בערב הם חוויה שונה ושוברת שגרה, המאפשרת לחברה להעניק לעובדיה פעילות שונה, מהנה ומאחדת, המתאימה להווי המיוחד של העובדים. ארוחה משותפת או סדנת אלכוהול, פעילות אומנותית או פינוק בספא, אתם נותנים את הכיוון, ואנחנו יוצרים עבורכם את הבילוי המושקע והמתאים.  

גיבוש בצפון לעובדים וחברות

ערבי גיבוש לחברות, ארגונים ועובדים נותנים ערך מוסף להיותם חלק מקבוצה ומאפשרים אוורור ומפגש בגובה העיניים במקום שונה ובהתאם לאופי החברה. מפגשים כאלה מייצרים שבירת שגרה בונה ומפרה, והחוויה בשעות הלילה מגבשת ומאחדת. ריקודים אל תוך הלילה, שירה, נגינה או סדנאות שוקולד, יש אין סוף אפשרויות שיגרמו לעובדים ערב קסום ומיוחד. אנו בחברת "פאנתום" נדאג לבנות עבורכם את הערב המתאים על פי רצונכם, ואפילו לתעד את החוויה, כדי שיישאר לעובדים זיכרון מתוק גם להמשך.

ערב גיבוש בצפון בהתאמה אישית

לכל חברה אופי ייחודי ושגרת עבודה יום-יומית. היציאה מהשגרה אל פעילויות מחוץ למשרדים, בצפון הארץ ובחוויה לילית, מאפשרים לאנשים להכיר אחד את השני באופן אישי ושונה, להתגבש ולהרגיש קשר וחיבור חזק יותר לחברה. ניתן לארגן פעילויות גיבוש בצפון עם הסעה ואף לינה, ארוחות במסעדות או ערב טעימות, הכול בהתאם למטרת המפגש, אופי החברה והרכב אנשיה. כחברה המתמחה בבניית התמהיל המושלם לימי גיבוש וערבי גיבוש לכל ארגון וחברה, אנשינו ישמחו להציע רעיונות אשר יתאימו לצרכים שלכם, ולארגן עבורכם פעילות עם כל תוכן שתבחרו לשלב.

פעילות לערב גיבוש

פעילויות גיבוש בערב הן רבות ומגוונות, ונשמח להתאימן על פי הצורך ולהציע לכם מניסיוננו. הנה מספר דוגמאות אותן נוכל להציע עבורכם:

חדרי בריחה – פעילות קבוצתית מאתגרת ומגבשת, המצריכה שיתוף פעולה, מנהיגות ולפעמים גם קור רוח, כדי לפתור חידות ולהצליח לצאת מחדר נעול בזמן קצוב.

סדנאות בישול ואפייה – בהנחיית שפים, היוצרים שיתוף פעולה קולינרי, למידה באווירה אחרת והומור שבסופן נהנים המשתתפים מארוחת גורמה מעשה ידיהם. הסדנאות יותאמו לאופי החברה, כמות העובדים והעדפותיהם.

מרכזי מבקרים ויקבים – בצפון ישנם יקבים רבים שישמחו לאחר קבוצות לטעימות והרצאות, בנוסף למרכזים בקיבוצים ובמושבים שיוכלו לספר על האזור והעשייה הייחודית להם.

הרצאות – פעילות מהנה של היכרות עם תחומים נוספים, עם אנשי רוח, מדע והיסטוריה והתנסויות בנושאי תוכן מגוונים. המפגשים יכולים להיות כאלה המשלבים את הקהל ומאפשרים לעובדים להראות פן אחר של אישיותם.

ערבי בידור וקריוקי – אין כמו הומור כדי לחמם את האווירה, לקרב בין אנשים וליצור חיבור שנשאר גם זמן רב אחר כך. ערב קריוקי הוא שובר שגרה מושלם, פעילות מהנה ומגבשת המספקת אנרגיה חיובית. ערבי סטנד אפ תמיד הזדמנות מצוינת לשחרור ולצחוק והם משדרגים כל מפגש. אם מוסיפים לערב גם שתייה וכיבוד, מקבלים חוויה שתיזכר זמן רב.

אם אתם מעוניינים לארגן ערב גיבוש לעובדים וחברות בצפון, פנו אלינו ונשמח להיות חלק.    

ערב גיבוש
ערב קריוקי
ערב בירות

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, חברות תרופות, משרדי עורכי דין, סטארטאפים, חברות תעשייה, עיריות, עובדי מפעלים ועוד...

צרו קשר