יום גיבוש בצפון

מתכננים יום גיבוש בצפון שיסייע לעובדים לשבור את השגרה העמוסה במהלך השבוע? תנו לנו להיות חלק בלתי נפרד מיום גיבוש הבא שלכם בחברה.

ארגון יום גיבוש לעובדים​ וחברות

ארגון יום כיף לעובדים הוא אירוע מהנה וחשוב לחברה ולעובדיה. פעילות כזו מצביעה על השקעה וחשיבה על העובדים, אך מצריכה חשיבה רבה כדי להפוך את הבילוי לאטרקציה מעניינת, המתאימה למשתתפים ונותנת ערך מוסף שלא ניתן לקבלו בשגרה היום-יומית. היציאה למקום שונה הכולל פעילויות מגוונות, לבוש אחר והתנסויות אחרות, מאפשרת לעובדים להשתחרר ולהביא פן אחר שלהם, כשהמנהלים והעובדים מבלים כקבוצה באווירה ייחודית המפעילה אותם באופן שונה מהרגיל. יש אפשרויות רבות לבילוי בצפון הכוללות אתרים, מוזיאונים, יקבים, פארקים, מקורות מים, נופים קסומים, מסלולי הליכה רבים ואתרי מורשת והיסטוריה.

כל הפעילויות מתוכננות על ידינו עד לפרט האחרון. אנו יודעים כי כאשר העובדים שלכם מגיעים לפעילות הגיבוש, הם מצפים לערב שהקדשתם עבורו מחשבה מעמיקה. תנו לנו לעשות זאת עבורכם. נוכל למצוא את המקום הנכון לפעילות (אם תרצו לבצעה מחוץ למשרדי החברה), נברר עבורכם את העלויות להפקת האירוע ונדאג שכל אחד מהעובדים ירגיש חלק בלתי נפרד מממנו.

גיבוש בצפון לעובדים וחברות

ימי פעילות גיבוש לעובדים וחברות מאפשרים אוורור מהשגרה, היכרות אישית יותר בין העובדים, חיזוק ההזדהות עם החברה, הידוק הקשר עם העובדים האחרים וחוויה שלא שוכחים זמן רב. יש סוגים שונים של פעילויות שניתן לשלב ביום גיבוש ומה יותר אטרקטיבי מפעילויות בצפון המאפשרות בילוי בנוף אחר שונה, חיבור לטבע על כל סוגיו ויציאה מהלחץ. כדי שאפשר יהיה ליהנות ולא לדאוג לתוכנית, לליווי ולהדרכה, כדאי להשתמש בשירותי חברה המתמחה בפעילויות מסוג זה ובארגון ימי גיבוש לעובדים.

במידה ותרצו לשלב בערב הגיבוש לעובדים גם את בני המשפחה והילדים, נוכל להתאים פעילויות מיוחדות המתאימות לכל המשפחה. נבחר ביחד עמכם את האזור הגיאוגרפי הקרוב לכולם או שנתכנן הסעה מאורגנת ונדאג כי את החוויות הנפלאות שהעובדים שלכם יצברו לאורך הערב הם ינצרו עמם לתמיד. מתלבטים איזו פעילות תתאים לכולם? מארגני הפעילויות שלנו ישמחו להציע לכם מספר חלופות ולבחור ביחד אתכם.

טיולי ג׳יפים

טיסה בכדור פורח

טיולי סנפלינג

טיולי סנפלינג

טיולי rzr

גלישת סאפ

יום גיבוש בהתאמה אישית

את הפעילויות לגיבוש בצפון או בכל אזור אחר שתבחרו ניתן להתאים לסוג החברה, להרכב האנשים ולמטרת הגיבוש. עם הזמנת יום הגיבוש, אנשינו מתכננים את אופי הפעילות בתיאום עם הצוות המארגן של החברה, כדי ליצור יום חווייתי המתאים לסוג החברה, לאנשיה ולמטרה של המפגש המגבש. יש חברות שיבחרו בפעילויות ספורט, אחרות יעדיפו לשלב פעילות מים כאשר כל בחירה מלווה בתכנון קפדני של יועצי "פאנתום" כדי שהאירוע יהיה נעים ומהנה לכולם. את הפעילויות מתאימים להרכב האנשים, לגילם ולמספרם. אם מצטרפים בני זוג או ילדים של העובדים, אופי הפעילות יותאם לקבוצה על כל רבדיה, כמו גם האפשרות לארגן הסעה לכל חברי הקבוצה, מסעדות באזור הפעילות או הרצאות וביקורים שיעניינו את כלל המשתתפים.

פעילות ליום גיבוש

הפעילויות אותן ניתן לעשות בטבע הן רבות, והבחירה תלויה בחברה ובאנשיה, יחד עם המלצות אנשי הצוות של "פאנתום". המדריכים שלנו יוכלו להתאים את אופי הפעילות לעונה בשנה ולמזג האוויר, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. לכל פעילות מצטרפים מדריכים מקצועיים של החברה, המכירים את האזור, את המקומות החווייתיים ביותר ואת האטרקציות המתאימות ביותר עבורכם. ניתן לשלב במהלך היום משימות ניווט, תצפיות, פעילויות אתגריות, עבודת צוות מגבשת, ארוחות המוגשות בטבע, בישול או אפייה בטבע, משימות הדורשות אומץ, עזרה הדדית, קור רוח ומנהיגות. אם אתם מעוניינים לגוון לעובדיכם את השגרה, לתת להם פעילות מהנה ושונה, לאפשר להם גיוון וחוויה בלתי נשכחת, פנו אלינו ונשמח לסייע ולייעץ לכם מתוך מגוון האפשרויות הרבות העומדות בפניכם וכמובן לבנות עבורכם יום גיבוש מהנה אשר יתאים לכולם.

המירוץ למיליון
10-min
טיולים לארגונים וחברות

פעילויות גיבוש לעובדים וחברות

קהל לקוחותינו מונה בין השאר: מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, חברות תרופות, משרדי עורכי דין, סטארטאפים, חברות תעשייה, עיריות, עובדי מפעלים ועוד...

צרו קשר