ימי כיף לעובדים וחברות בדרום

החלטתם להפתיע את העובדים שלכם, לאחר שנה קשה ומאד מאתגרת ביום כיף מיוחד. זה זמן רב שאתם מתכננים להפתיע אותם בפעילות מגבשת, שתרים את המורל ותאחד את העובדים כולם. כעת, יש לכם הזדמנות פז להפתיע אותם במגוון פעילויות מגוונות. מוכנים? בואו נצא לדרך.​

ארגון יום כיף בדרום

ארגון יום כיף בדרום הוא אירוע מהנה וחשוב לחברה ולעובדיה. פעילות זו מצריכה השקעה וחשיבה על העובדים, אך מצריכה חשיבה רבה כדי להפוך את הבילוי לאטרקציה מעניינת, המתאימה למשתתפים ונותנת ערך מוסף שלא ניתן לקבלו בכל יום.

כל הפעילויות מתוכננות על ידינו עד לפרט האחרון. אנו יודעים כי כאשר העובדים שלכם מגיעים לפעילות כיף. תנו לנו לעשות זאת עבורכם. נוכל למצוא את המקום הנכון לפעילות (אם תרצו לבצעה מחוץ למשרדי החברה), נברר עבורכם את העלויות להפקת האירוע ונדאג שכל אחד מהעובדים ירגיש חלק בלתי נפרד ממנו.

הדרום וכל מה שיש להציע

תכנון ימי כיף בדרום יסחף אתכם להרפתקה מיוחדת, שבה תוכלו לצאת למגוון פעילויות אקסטרים כגון: טיסה בכדור פורח, טיולי ג'יפים מאתגרים ואף גלישת חול בסנובורד המזכירה ממש את הגלישה בשלג! ימי כיף לעובדים בדרום אוצרים בתוכם את ההזדמנות המיוחדת לחבר ולאחד בין העובדים, המחלקות השונות ואף המנהלים. הפעילויות השונות משולבות גם עם ארוחות כגון ארוחת בוקר קלילה וניתן להזמין גם ארוחות צוהריים וארוחות ערב. הכל בהתאם לסוג הפעילות שבה תבחרו.

טיולי חוויה לתיירים

מה עוד בתוכנית?

אם החלטתם להפתיע את עובדיכם במחווה גדולה, תוכלו להזמין נופש עבור כל עובדי החברה בכל אחד מהמלונות הפרושים ברחבי הארץ. ואם דווקא בדרום עסקינן, מלונות ים המלח והמלונות באילת ישמחו לארח אתכם בגיבוש החברה. על הנופש עצמו תוכלו לשלב שלל פעילויות פנים מגניבות כגון: סדנאות שף מגוונות, אמן חושים אשר ידהים את הקהל, סטאנד אפ מרענן אשר כולם יפרצו בצחוק ויזכרו את בדיחותיו גם בבוקר שלמחרת, ערב קזינו מפואר גדוש במשחקים ואווירה מחשמלת, קריוקי שבו מיטב הזמרים בחברתכם ישירו לצלילי השירים האהובים עליהם וגם סדנת יוגה נפלאה לשחרור הגוף והנפש.

אך, אם תרצו ללכת ממש בגדול תוכלו אף להזמינם לנופש בחו"ל, כאשר כל התכנון של הנופש הזה יתוכנן בקפידה מהפרט הגדול ביותר ועד לפרט הקטן ביותר. החל מהמייל הסודי אשר ישלח לכל עובד, דרך ההגעה לשדה התעופה וקבלת הפנים וכלה בכל שאר הפעילויות הנלוות לטיול שלכם.

לסיכום, תוכלו לתכנן ימי גיבוש וימי כיף לכל העובדים בחברתכם, לשנות את האווירה, להשתחרר, לצחוק וליהנות והכי חשוב לעשות זאת אחד בחברת השנייה ולהתגבש.

פעילויות כיף וגיבוש

צרו קשר