ימי כיף לעובדים וחברות בצפון

יום כיף לעובדים הוא חלק מראיית החברה את עובדיה כשותפים לדרך וכצוות מגובש. היום נהוג בחברות ובארגונים לשים דגש על רווחת העובד, על סביבת עבודה חיובית, על צרכיו ועל הנאתו ממקום העבודה והחיבור אל דרכו ויעדיו.

ארגון יום כיף בצפון

ארגון יום כיף בצפון הוא אירוע מהנה וחשוב לחברה ולעובדיה. פעילות זו מצריכה השקעה וחשיבה על העובדים, אך מצריכה חשיבה רבה כדי להפוך את הבילוי לאטרקציה מעניינת, המתאימה למשתתפים ונותנת ערך מוסף שלא ניתן לקבלו בכל יום.

המחויבות של העובד וההזדהות שלו עם מטרות החברה משפיעות על תוצריה והצלחתה, ואחת הדרכים ליצור זאת היא בפעילות הפגה ויציאה מהשגרה. יום כיף הוא פעילות מגבשת, לא שגרתית ומהנה, המספקת אוורור והפוגה לצוות העובדים ותורמת לתחושת השותפות לחברים לעבודה ולהנהלה. בפעילות מחוץ למשרד יש יכולת ליצירת קשרים עם חברי צוות שונים, ואף להכיר בצורה שונה את העמיתים בחברה. פעילות מחוץ לסביבת העבודה מאפשרת פתיחות, יצירתיות ויכולת לתת ביטוי גם לאנשים שבשגרה שאינם בולטים.

יום כיף לעובדים בצפון

יום כיף לעובדים בצפון הוא דרך מצוינת ליציאה מהשגרה, לשהייה בטבע, לפעילויות מים, לפעילות אתגרית, לביקור באתרי מורשת ובאתרים היסטוריים. הצפון שופע מקומות בילוי נפלאים הוא גדוש במסלולי טיול שבהם צמחייה רבה, מסלולי מים מהנים והכי חשוב הם מותאמים לכל גיל ומספר משתתפים.

יום כיף בצפון מאפשר שלל אטרקציות מהנות, ומצריך תכנון בקפידה כדי שהחוויה תהיה מושלמת ותתאים בדיוק לצורכיכם. ניתן לשלב מגוון פעילויות, הרצאות, , ביקור במוזאונים, סיור ביקבים ובמבשלות הבירה וגם והכרת נוף הארץ. לצורך תכנון יום כיף כדאי לדעת מהן העדפות העובדים, מגבלותיהם וליצור פעילויות שיהוו אטרקציה, הנאה וייתנו ערך מוסף לקשר בין העובדים, שישפיע על מסגרת העבודה בשגרת היום־יום.

שיט אתגרי בקיאקים

דואגים לכל פרט

כדי שיום הכיף יהיה מוצלח ומהנה, חשוב לתכנן אותו היטב ולאוג לכל פרט ופרט, החל מההסעה, המשך במגוון הפעילויות וכלה בארוחות לאורך היום. חשוב שתהיה התאמה לצוות העובדים, לגילם, למזג האוויר ולאזור. אנחנו ב"פאנתום" מתכננים עבורכם את יום הכיף, כדי שאתם תוכלו ליהנות בראש שקט בידיעה שחשבנו על כל הפרטים קטנים כגדולים, ויצרנו עבורכם את החוויה המושלמת. יום כיף לחברות בצפון מאפשר הפוגה ויחד עם זאת תורם לחיזוק הקשר ולהכרת ערכי החברה.

תופרים חליפה מותאמת עם פעילויות כיף וגיבוש

את פעילויות הכיף בצפון ניתן לבחור ולהתאים לכולם, כך שהכל יוכלו להשתתף ולחזור מרוצים ומסופקים. לחובבי האקסטרים ניתן לארגן טיולי סוסים, רכיבת אופניים בטבע, שלל אומגות, טיולי ריינג'רים, טרקטורונים וג'יפים, ראפטינג בנהרות ועוד. כמו כן, ניתן לשלב סדנאות בישול, סדנאות יצירה, סיפורי מורשת והיסטוריה מקומית, משחקי קבוצות, פעילויות גיבוש, משימות תחרותיות ועוד. חברתנו מתמחה בתכנון ימי כיף וגיבוש לעובדים ולחברות ביעדים מגוונים.

אנו מנוסים בהבנת צורכי החברות, בדאגה לכל נושא עד הפרט האחרון, כלל ה עובדים שלנו והספקים נו מקצועיים ומלווים אתכם לכל אורך היום במגוון הפעילויות. אם גם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם, לצאת מהשגרה, לחדש כוחות ולהתרענן, פנו אלינו לקבלת הצעה ליום כיף שובר שגרה לעובדים.

פעילויות כיף וגיבוש

צרו קשר