פעילות סיימון

המשתתפים ישתתפו במשימות מיוחדות בקבוצות

הפעילות יצירתית, חווייתית, תחרותית ובעלת אתגר עם אדרנלין גבוה

משימות מיוחדות המטמיעות ערכים כגון: עבודת צוות, תרומה לקהילה, עזרה לזולת, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד, חיזוק התקשורת בין המשתתפים, גיבוש, היכרות מעמיקה, שיתופיות, סובלנות ועוד.

הפעילות הינה פעילות בקבוצות, כאשר כל קבוצה תמנה לא יותר מ- 5 חברים ומצלמת וידאו בסמארטפון. כל קבוצה תקבל מצוות פאנתום דף עם 100 משימות אשר מנוקדות באופן שונה, חלקן דורשות יצירתיות, חלקן דורשות עבודת צוות וחלקן דורשות אומץ רב.

לא ניתן לבצע את כל המשימות אך ישנו צורך לחשיבה אסטרטגית ובחירת המשימות בצורה שכולה. ככל שהמשימה קשה יותר ומשוגעת יותר כך הניקוד שלה גבוה יותר. הקבוצות יצטרכו לפעול בצורה אסטרטגית, יש להן אפשרות להתמקד במשימה ששווה המון ניקוד אך ייתכן שיעשו אך ורק את המשימה הזאת ויש להם אפשרות לבצע כמה משימות ששוות ניקוד נמוך.

יש לציין כי יהיה מקום ליצירתיות וייתכן שיינתנו נקודות אף על פי שהמשימה לא בוצעה ככתוב. לדוגמא: המשימה היא להביא שפם של ג'ירפה מגן החיות, אבל הקבוצה הביאה שפם של ג'ירפה מבובה של ג'ירפה, על היצירתיות יתווסף ניקוד.

הקבוצות יצטרכו לתעד את עצמן בסרטון וידאו, ובשעה שתקבע מראש כולם יצטרכו להגיע חזרה לנקודת ההזנקה עם החומר המצולם ולהעביר אותו למארגנים (בנוסף צוות החברה יערוך סרטון שישלח למשתתפים לאחר כמה ימים). על כל דקה של איחור תרד לקבוצה 10 נקודות. הכרזת הזוכים תתבצע בסוף יום הפעילות!

הפעילות כוללת: קבלת פנים (סנדויצ'ונים, פירות ושתייה קלה) וארוחה.

אירועי קונספט – רעיונות לאירוע מושלם!
פעילות סיימון

פעילות ל: יום גיבוש , ערב גיבוש

קטגוריה: פעילות פנים , ODT

מיקום הפעילות

כל הארץ

משך הפעילות

2 שעות עד יום שלם

כמות משתתפים

עד 1000 במקביל

צרו קשר