תנו BOOST למוטיבציה של העובדים. עם אירוע מושקע, מקורי ומפנק שלא ישכחו בקרוב.

כבר למעלה מעשר שנים שפאנתום מפיקה אירועים עסקיים בלתי נשכחים לחברות הגדולות במשק – ודואגת לכל הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם.

בניית קונספט ייחודי לאירוע שמותאם לכם

מלווים אתכם משלב הרעיון ועד לביצוע –  מתאימים עבורכם עיצוב, מיתוג ואווירה, והפקה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מינימום התעסקות מהצד שלכם.

צוות מקצועי ששומר לכם על ראש שקט – ודואג לכל הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע שכולם ידברו עליו.

לחזור עם אנרגיות מחודשות

אנחנו בונים עבורכם אירוע חוויתי ושונה ממה שראיתם שייגע ויפתיע את המשתתפים. נספק תוכן איכותי וניצור חוויות מגבשות עם ערך מוסף לעובדי הארגון וזכרונות טובים לכל החיים.

אז מה חוגגים?

חגגו אירועים מוצלחים עם פאנתום

איך אנחנו מרימים אירוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר
באפס מאמץ מהצד שלכם?

שיחת ייעוץ

בשביל ליצור עבורכם אירוע חדשני, ייחודי, ומרגש התואם את העסק שלכם ואת העובדים בו – קודם כל חשוב שנכיר! שיחת היכרות תעזור לנו להבין מה סדר הגודל של האירוע, אילו מטרות אנחנו רוצים להשיג בו, מה הערכים שסביבם אנחנו מגבשים עבורכם אירוע בלתי נשכח, ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

יצירת קונספט מותאם אישית

אחרי שהכרנו מתחיל החלק הכיף! בו בעזרת צוות יצירתי ומנוסה שתמיד חושב מחוץ לקופסה – אנחנו חושבים איך לייצר קריאייטיב מנצח עבור אירוע יוקרתי עם חוויות לא שגרתית שיישארו למזכרת – וחוזרים אליכם עם רעיונות פרקטיים הכוללים תוכנית פעולה שאנחנו נבצע עבורכם כל הדרך לאירוע חד פעמי ומרגש.

הגיע הזמן לבצע! 

בשלב זה נתחיל להתקדם לקראת סגירת האירוע, עיצוב האירוע, מיתוג, דיוק הלו"ז, תפריטים והתוכן בכדי לעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר. צוות ההפקה שלנו ילווה אתכם לאורך הדרך וימליץ על סמך ניסיון את בחירת המקום, האוכל האיכותי, העיצוב, התפאורה והתכנים המיוחדים שיכניסו אור אחר לאירוע שלכם!

אז מה חוגגים?

נתראה בקרוב…